Wpis z mikrobloga

@rfk_90Hz: Spoko opcja, masz jeszcze jakieś mało znane bajery w tym volviku? Też śmigam V50 (S40 II xD), na razie zmieniłem audio na wyższą półkę i dołożyłem tweetery, ledy, parktronic i nie mam pomysłu na inne bajery
Może niepotrzebnie napisałem NAJNOWSZE, chodziło mi o takie rozwiązania gdzie nie ma jeszcze Android Auto ale już są duże ekrany i soft pisany przez daną markę.


@rfk_90Hz: to chyba 10 lat temu tak było w markach premium i jakieś 6-8 w zwykłych, dziś byle kia/skoda/hyundai ma android auto i mase bajerów jak nie kupujesz bieda wersji, wyposażenie w klasie średniej mocno poszło do przodu przez ostatnie 10 lat
@rfk_90Hz: Spoti / tidal uruchamiasz z apki. Ytube niejest raczej mile widziane jak prowadzisz, jak stoisz dziala. Yanka bez problemu z komorki odpala sie.
@Dorken: Serio, porównałeś właśnie powiadomienia z Yanosika z Google Maps... xD Spoko, jak chcesz płacić za mandaty to luz.
Cam Sam to inaczej Blitzer.de, najpopularniejsza apka do fotoradarów w Niemczech, bijąca na głowę Yanosika prostotą, to tak btw.

Oglądam często podcasty w formie video i nie widzę nic złego w spojrzeniu raz na jakiś czas na ekran jeśli akurat coś pokazują.

@MMMMMMMMMMM: na allegro jest cała masa

@Marek1991 Dużo częściej
@Adicts: No właśnie podobaja mi się nowe Volvo i już myślałem, gdzie ja zawieszę tablet w przyszłości... bo sam porównaj jak wygląda Google Maps u Ciebie a jak na tablecie.


@rfk_90Hz: Przecież wyglada tak samo, Apple Car i jazda.
@LosB: @Dorken: Niestety tak dobrze nie ma z virtual cockpitem w Audi - mam u siebie w A4 B9 i jedyne mapy jakich mogę używać, to te standardowe Audi, a one nie mają podjazdu do Googe Maps.

Przy polaczeniu Apple Carplay w google maps nie mogę zgłosić np. zdarzenia drogowego, w przeciwienstwie do wersji mobilnej.

Z yanosikiem to samo, ale on generalnie w iOS raczej gorzej niz na Androidzie.

Z
yanosik - po co, skoro mając Google Maps rowniez masz powiadomienia o kontrolach plus np zamknięte drogi?


@Dorken: W google jest ich dużo mniej. Fotoradary są ale jakieś losowe kontrole nie.