Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytan , czaje sie na elemnt roam ale...

Czy wahoo wylicza automatycznie FTP w razie jakbym pojechał tak mocna jazdę ze wyszłoby z niej nowe FTP , czy trzeba koniecznie ostawić test FTP przed jazda żeby uznało nowe wartości
czy wylicza pułap tlenowy
jak wygląda podsumowanie treningu , pokazuje w statystykach TSS , IF , normalized power i średnią z najlepszych 20 min ?

#wahooligans #wahoo #kolarstwo #rower #roam
  • 10
chce sie własnie przesiasc na wahoo , wydaje mi sie bardziej przystepne, i bardzo mi sie podoba ich podejscie do nawigowania, stad moje pytania. Odpowiedz przesiadz sie z garmina na garmina nie jest tym czego szukam ^^
jezeli miałbym zostawac z garminem to moj 520 nadal działa i tez pokazuje wszystko to o co pytam :)
czy wylicza pułap tlenowy


@ROOOAAARRRR: tylko konkretne badania wyliczają Ci VO2 MAX.
Żaden zegarek, licznik, opaska nie wyliczy Ci VO2 MAX. Podaje tylko wartość ze wzoru i nic więcej.
czyli twierdzisz ze jest niepotrzebny bo w sumie czujniki prędkości kadencji tętna i pomiar mocy mogę po BT połączyć do telefonu wiec po co ten licznik jak moge wszytko sparowac z jakas mądrą apką XD

w kazdym razie skoro urzadzenie ani apka wahoo tego nie liczy i nie pokazuje wszystkich tych danych o ktore pytałem to jest to DLA MNIE duzy minus.
To sie przesiadz na Garmina 530 lepiej. FTP samo nie liczy


@motoinzyniere: Co to za brednie? 530 wykrywa zmiany FTP
@ROOOAAARRRR:
Bolt to jest spoko do nawigacji po śladzie i to też nie do końca.
Bierz 530 i tyle, Garmin Connect pokazuje podstawowe metryki a jeśli potrzeba bardziej zaawansowanej analizy to raczej WKO