Wpis z mikrobloga

Do wszystkich spermiarzy i koniobijców, którzy lajkują wieloryby i są w stanie zrobić dla nich wszystko byleby tylko coś zaliczyć.

Seks jest zajebisty ale jest też przereklamowany, przez co nie warto za wszelką cenę dążyć do ruhańska. Zrozumiecie to (a może i nie) za parę lat, kiedy będą dla was rzeczy ważniejsze takie jak np. poczucie bycia potrzebnym i kochanym.
Nie poniżajcie się dla paru chwil. Nie niszczcie wizerunku mężczyzn i płci męskiej przez wasze ciągoty seksualne. Miejcie trochę godności i szacunku do własnej osoby.

Czytam #tinder od paru miesięcy i to co tutaj widzę, to niekończąca się walka o tzipę i konieczność zaliczenia nawet za wszelką cenę. Ludzie, kurvva nie warto się tak poniżać. Nie szanując siebie nikt was nie będzie szanować. Zacznijcie dbać o swoje zdrowie psychiczne, bo ta frustracja z jaką się spotykacie każdego dnia kiedyś was wykończy. Od paru lat jest moda na kult ciała i zajebisty wygląd, ale ludzie zapomnieli o pielęgnowaniu zdrowia psychicznego, bez którego nie sposób jest podchodzić z godnością do samego siebie. Kiedy kolejna laska was odrzuca, robicie wszystko byleby zaliczyć poniżając się przy tym całkowicie. To przez to kobiety olewają następnych normalnych facetów, bo są przyzwyczajone, że wcześniej byli osobnicy, którzy nadskakiwali nad nimi, spermili i dawali im wszystko czego chciały, a one nie musiały robić nic. Tylko wtedy, kiedy mężczyźni zaczną pracować nad sobą, oraz przestaną latać jak pajace za każdą dupą, tylko wtedy kobiety zaczną same zabiegać o względy mężczyzn. Dopóki dostają wszystko na tacy, nie będą robić nic, bo po co?

#tinder #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #spermiarzalert
  • 8
  • Odpowiedz
Zrozumiecie to (a może i nie) za parę lat, kiedy będą dla was rzeczy ważniejsze takie jak np. poczucie bycia potrzebnym i kochanym.


@Michalaczkens: skąd przekonanie o tym, że oni spermią o ruchanie a nie o to co piszesz? Rzekłbym, że nawet simpom 40 lvl mimo wszystko bardziej chodzi o to niż ruchanie, ale to tylko moje domysły.
  • Odpowiedz
@Michalaczkens: mądre słowa mireczku. Ja mam podobne zdanie, przeszedłem na tryb pasywny. Nie zagaduję, co najwyżej przesuwam w prawo. Mam to szczęście w nieszczęściu, że najprawdopodobniej jestem demiseksualny, więc nie szukam nikogo byle tylko zaruchać.
  • Odpowiedz
@Michalaczkens: A skąd pewność ,że spermią tylko po to,żeby zamoczyć kija? Ja osobiście potrzebuję tylko bliskości cielesnej,ale nie w kontekście seksu i bliskości psychicznej. Tylko tego mi teraz potrzeba do szczęścia. Nie potrzebuje laski dk ruchania. Jak przyjdzie czas to będzie seks,ale nie tego teraz potrzebuje.
  • Odpowiedz
@dzikop: jest zajebiście przereklamowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? że seks to nic specjalnego to chyba od osobników którzy bzykają tę samą kobietę od dawna i im zbrzydło xD albo po prostu jest cienko, bo oboje nierozgarnięci
  • Odpowiedz