Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
10 miesięcy na #tinder:
-jedno ze zdjęć zrobione przez zawodowego fotografa ze sporym portfolio, zdjęcia z uśmiechem, żadnych grupowych;
-profil bez kija w dupie, nietypowe i ciekawe zainteresowania, nietypowy kierunek studiów, w tinderowym bingo osiągam całe 0 punktów;
-celowo nie wspominam o pracy, wymijająco mówię o mieszkaniu (serio, kobiety pytają, czy mam mieszkanie. Mam, nie jestem obciążony kredytem, zarabiam stosunkowo dużo. Nie szukam gold diggerki);
-nie daję wszystkiego w prawo, no bo szanujmy się;
Obiektywnie nie wiem ile w skali ruchensteina, ale stosunkowo często kobiety mnie podrywają gdzieś na mieście.
ok. 400 zł. wydane na boosty i tindery plus. Bo mogę;

W tym czasie:
136 par, dwie kobiety zaczęły same. Jedna "Hej, co tam";
52 dopasowania (sporo podróżuję, najwięcej mi dochodzi gdy zostaję w większym mieście przez noc);
Każdą konwersację zaczynam indywidualnie, nawiązuję do opisu lub zdjęcia;
16 randek, z czego 10 zakończyło się zghostowaniem, mimo zapewnień o follow upie, 4 to propozycje fwb, a w zasadzie sponsoringu, bo jakoś wyszło drogą dedukcji, że zarabiam. 2 zakończyły się pomocą z uzyskaniem wsparcia psychiatrycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jakaś pani w internecie mówi mi, że to kwestia mojego podejścia.
Well, okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3b6fcfe3135a007e5a0f7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: mnie sama myśl sponsoringu #!$%@?, nie wiem jak niektórzy mogą to robić i to jeszcze z premdytacja, może kwestia tego że jestem egoistą, ale z wielką trudnością oddaje swoje zasoby bez zaufania a o zaufanie dosyć ciężko, ktoś je naruszy to odcinam zasoby na bardzo długi czas
@AnonimoweMirkoWyznania: 11 miesięcy na tinderze, nie wiem ile par bo często resetuje konto (nie polecam bo shadowban czycha). Max ile zdobyłem par to jakieś 30 w kilka dni więc bardzo słabo. Oceniany przez dziewczyny na mocne 7/10 ale sądząc po ilości par raczej nie bardzo tym bardziej że mieszkam w jednym z największych miast w Polsce. W tym czasie 5 randek, jedna tylko zakończyła się po pierwszym spotkaniu (z mojej inicjatywy).