Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki
Boję się, że mój chłopak wciąż kocha byłą. Często gdy wychodzi jej temat ma łzy w oczach, wciąż trzyma wspólne zdjęcia. Nigdy nie wypowiada jej imienia. Mówi o niej jako o dobrym człowieku mimo, że go zdradziła, a potem przez kilka miesięcy to ukrywała, a on przez ten czas wariował. Moim zdaniem jej zachowanie to idiotka w najczystszej postaci i boli mnie, że on tak tego nie widzi.
Niebieski twierdzi, że o niej nie myśli i nic nie czuje, ale czuję się niekomfortowo widząc jego sentyment do niej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3a904be3135a007e5a0e3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania bardziej jest to cierpienie po złamanym serduszku. To nie ma nic wspólnego z tym że nadal kocha kogoś itp jak Ci zależy to pomóż mu w naprawie samego siebie. Takie osoby mogą te z mieć zachwianą pewność siebie itp co może powodować że może bać się że Ty też to zdradzisz
Taka prawda: niestety, faceci rozpamiętują swoje eks. A im bardziej go sponiewierała/upokorzyła/skrzywdziła/olała, tym bardziej będzie do niej wzdychać. Taka prawda, mężczyźni kochają zołzy. Nie są w stanie prawdziwie kochać ogarniętych, dobrych, wiernych partnerek. Tylko nieuchwytne zimne suki ich kręcą.
Oczywiście nie dotyczy to wszystkich panów, ale niestety u wielu jest taka tendencja. Alternatywko/zołzo, #!$%@? mi życie to ich motto przewodnie.

Zaakceptował: LeVentLeCri
Może rozstali się w momencie gdy był bardzo zakochany i nie doświadczył jakichs takich złych codziennych sprzeczek. A może to była jego pierwsza partnerka i z tego to wynika.
OP: @luk04330: od tego czasu minęło kilka lat, ogólnie wydaje się mieć to przepracowane.
@alexx600: tak było, związek trwał krótko i na odległość więc, zresztą sam przyznał że po prostu dobrze się bawili.
Najbardziej mnie drażni to, że mówi o niej z szacunkiem po tym co mu zrobiła.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri