Wpis z mikrobloga

#okiemtyperaopisowo #58 - 17.08.2020

- W 10 na 11 ostatnich meczów belgijskiego Waasland-Beveren padały przynajmniej 2 bramki. Kurs na to, że w meczu z St. Liege będzie powyżej 1,5 bramki - 1,25 [STS] (godz. 19:00)

- W 10 na 11 ostatnich meczów szwedzkiego Kalmar padały mniej niż 4 bramki. Kurs na to, że w meczu z Östersunds będzie poniżej 3,5 goli - 1,28 [Betclic] (godz. 19:00)

- Inter nie przegrał 10 ostatnich meczów. Kurs na to, że nie przegra w meczu z Szachtarem (1X) - 1,21 [Fortuna] (godz. 21:00)
______________________________________________

Powyższa rozpiska nie jest propozycją kuponu, a jedynie serią ciekawostek, która być może będzie dla kogoś inspirująca. W przypadku pomyłki - proszę mi zwrócić uwagę w komentarzu


Podoba się taka forma postu? Zostaw plusika/komentarz. Pozdrawiam!
Analizy spotkań na grupie - https://www.facebook.com/groups/555577691603210/

#bukmacherka #sport #rozrywka #ciekawostki #okiemtyperaopisowo #pilkanozna #ligaeuropy
Pobierz Luca199491 - #OkiemTyperaOpisowo #58 - 17.08.2020

- W 10 na 11 ostatnich meczów be...
źródło: comment_1597614434zgrkne1wxgiv0DKfy5iR2a.jpg
  • 4
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: Owszem, ale dochodzi jeszcze różnica ligi, którą w tej sytuacji uwzględniłem. Gdyby doszło do pojedynku np. Sevilli z zespołem z Gibraltaru, który ma serię 50 meczów bez porażki, to typ X2 niekoniecznie miałby sens, właśnie przez dużo słabszych przeciwników :P
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: No ale widzisz, sam fakt, że rozpatruje się zwycięstwo Szachtara w kategorii niespodzianki, a nie np. normalnego rezultatu, który może się trafić w tym meczu, to dowód na to, że mimo wszystko Inter podchodzi do tego meczu w roli faworyta. Oczywiście zdarzają się niespodzianki i Szachtar ma swoje szanse w tym meczu, no ale przy takich ciekawostkach czy ogólnie typach, trzeba się w jakiś sposób określić i np. nie mógłbym