Wpis z mikrobloga

@laress ELEGANCKO MORDO BIERZ PÓKI CIEPŁE.

Szczerze mówiąc Heyah to T-Mobile, a T-Mobile=Orange jeśli chodzi o BTS. Korzystają z tych samych praktycznie, są partnerami. Są tylko jakieś sporadyczne miejsca gdzie nie mają tych samych BTS więc generalnie jak Orange miałeś dobry zasięg to i tu będzie git.
@laress: Jeśli chcesz przenieść numer to bądź gotowy na problemy. 6 dzień dzisiaj mija od terminu aktywacji, kilka rozmów z konsultantami i dalej czekam. I to nie jest odosobniony przypadek. Dramat.
@Michal1103: Czyli bez zmian, 2 lata temu przenosiłem do TMobile to trafiłem na błąd systemu i 2 tygodnie przenosili numer... musiałem chodzić pisać reklamacje jakieś i tak nic się nie udało. Teraz jestem w Orange i znowu mnie kusi ten Heyah, ale jak znowu mam przechodzić to samo to chyba odpuszczę, jakoś dużej różnicy nie ma :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michal1103: @mukisu: mam numer w prepaidzie więc może nie będzie takich problemów? Jak przenosiliście numer to kurier z umową przyjeżdża czy w paczkomacie można odesłać? Przy przenosinach numer jest cały czas aktywny? Pomimo problemów?

Wybaczcie za morze pytań, ale chcę się zabezpieczyć :p
@laress: Karta z poprzedniej sieci jest aktywna i też była w prepaidzie. Z Heyah kartę wysłali do paczkomatu. 39 zł pobierają co dwa miesiące. Oferta jest ciekawa, miałem tam kilka osób z rodziny przenieść, ale po tych problemach to już nikogo na pewno nie przeniosę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laress: te 39 będziesz płacić co miesiąc ale po 12mc. Mogą przedłużyć ale wątpię. Po prostu przez rok nazbierają sporo klientów a później będą liczyć na lenistwo klientów że zostaną i będą płacić 39/mc