Wpis z mikrobloga

Panowie trzeba przedstawić sprawę jasno, fakty są takie, że Hansi Flick, który miał być tymczasową alternatywą stworzył potwora, który cały czas jest nienasycony, stworzył zgrany kolektyw, dzisiaj było widać płynność, było widać swobodę, większą kulturę w pressingu, w budowaniu akcji. Umówmy się - FC Hollywood, każdy ma tam swoje aspiracje, każdy chciałby być liderem, każdy jest gotowy do gry w pełnym wymiarze czasowym. To pokazuje jak trener Flick scalił ten zespół, jak okiełznał te charaktery, jak wyznaczył rolę poszczególnym ogniwom, Jest Neuer, jest Perisić, jest odkurzony Boateng, jest genialny Gnabry, jest młodziutki Davies - chłopak, który przyszedł z MLS i dzisiaj jest jednym lepszych na swojej pozycji w europie, Roberta już nie muszę nawet wymieniać. Tam wszystko gra jak w dobrym niemieckim samochodzie. Szkoda, że pandemia, z którą świat wciąż musi się borykać uniemożliwiła kibicom Bayernu celebracji tego święta.
#mecz #kanalsportowy #heheszki
Zdziszko - Panowie trzeba przedstawić sprawę jasno, fakty są takie, że Hansi Flick, k...

źródło: comment_1597438081VsZivU0sYxfxxBXHLWEinu.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Ascendant_: To nie jest nic trudnego, oni wszyscy nają charakterystyczny styl w tym swoim laniu wody. Dla mnie najtrudniej jest naśladować Stanowskiego bo on jest nijaki jeśli chodzi o gadkę.
  • Odpowiedz
  • 16
@LukaszN wszystkie są fajne, ale Zarzeczny to petarda xD na papierze jeszcze lepiej widać, jak to jego wyszczekanie i mądrości ludowe nie przekraczały wywodów typowego elokwentnego wujasa
  • Odpowiedz
Ale panowie, usystematyzujmy dyskusję. Ja tu widzę, że pisać potrafią tylko: Zdziszko... wicked... loko... pawelososo... zielon. Reszta niech się nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
Yyy... Bajern... Monachium i FC Barcelona. To... zawsze są ciekawe spotkania... Thomas Muller zaczął... Ale... To nie ma żadnego znaczenia, że zaczął hehe. No tak i mamy 2:0. Dejwid Alaba... Gol... Samobójczyyy yyy. 1:1. Barceeeelona była bezsilna. Znowu Muller 4:1. Tam oczywiście nad tym wszystkim czuwał gospodarz domu, który... nie da zabrać piłki hehe nikomu hehe. Felipe Kitinio i to jest 8:2 dla drużyny z Monachium. Barcelona eee odpada, a nasza drużyna
luke1793 - Yyy... Bajern... Monachium i FC Barcelona. To... zawsze są ciekawe spotkan...

źródło: comment_1597471947BumYKC3UioEht98cWi78HZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Mati, przepraszam że ci przerwę, ale chciałem poinformować, że w tym momencie przekroczyliśmy 10000, tak, 10000 łapek w górę! Zachęcamy oczywiście nadal do dawania kciuków pod filmem oraz subskrypcji kanału. A teraz chciałem wywołać inną dyskusję, ponieważ jeden z naszych widzów o nicku "wielki fan kutangi chłopaka z Dębicy" zadał pytanie: "Czy to koniec ery wielkiej Barcelony i ścieżka ku byciu przeciętniakiem Czempions Lig?"
yourgrandma - @Zdziszko: Mati, przepraszam że ci przerwę, ale chciałem poinformować, ...

źródło: comment_1597480421tbhinIRqtjYIOk9f4ghrwV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz