Wpis z mikrobloga

Była dziewczyna do mnie dzwoni ze chce wrócić przyjechać pogadać bo ciągle coś do mnie czuje (ba dzieciaka nie ze mna xD) mówie do niej nie dzwon do mnie #!$%@? jesteś zwykła #!$%@?ą i nie dzwon tu #!$%@?... Dzwoni ktoś z innego numeru odbieram. JEJ #!$%@? CHŁOPAK DZWONI I MI GROZI ZE MNIE POŁAMIE I WYWIEZIE DO LASU JAK JESZCZE RAZ NAZWE JĄ #!$%@?Ą xDD nie wiem co to sie #!$%@?ło xD #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks
  • 16
  • Odpowiedz
@Felixu: On ostatio mnie widział i był tak zesrany ze wsiadł do autobusu (jak #!$%@? nie na ten czekał) a wielki nie jestem xD taki z niego bochater, i ogólnie nie wiem co to było, ona sie mu poskarzyła ze jej nie chcem czy co? NAPISAŁAM DO NIEGO ZE CHCE WRÓCCIĆ ON NAZWAŁ MNIE #!$%@?Ą KOCHANIE ZRÓB COŚ Z TYM czy o co chodzi xD
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: weź zablokuj ich numery, bo widać że to jakaś patologia, zarówno on jak i twoja eks.
Skoro nie chcesz z nią kontaktu, to po #!$%@? dajesz jej możliwość kontaktu, jeszcze powiedz że na fb ją masz w znajomych.
  • Odpowiedz