Wpis z mikrobloga

Kończy mi się umowa z NC+ w której płacę 150zł z multiroomem a teraz dopiero mnie olśniło że istnieje coś takiego jak ten oscam, tvsharing itd
Czy jest jakaś róznica między tym co oferują na aliexpress za 20zł a na polskich za 200?
Czy kupię dobry dekoder 4k do 500zł?
http://uclanav.pl/produkt/ustym-4k-pro/?gen=3 - np ten?
Czy dla zwykłej osoby trudno jest to wszystko ogarnąć czy z instrukcjami które są w necie na luzie dam sobie radę.

#oscam #zgemma #cccam
#enigma2
  • 9
@Conor_McGregor: Ja jestem laikiem a szybko sie w tym ogarnąłem, to ty też dasz radę. Z dostawców z aliexpress nie korzystam, takze się nie wypowiem, mam sprawdzonego dostawce od lat ( nie polskiego) i place 7 $ na miesiąc, ale nie wiem jak wygląda tam sytuacja z 4k bo nie korzystam
@pansamolocik: co do C+4K, nie bardzo podoba mi się obraz, jakby ktoś nałożył filtr rodem z Matrixa. Też tak macie? Na innych kanałach 4K tego nie ma.
A propos tematu - cccam do ogarnięcia, jednak słusznie będą zachęty do zastosowania Oscam.
Zgemma H9.2s (dwie głowice) daje radę, choć na pewno są lepsze modele
@Miecz12:, chyba nie do końca. HDR włączone i w tv i w dekoderze (widać różnicę). No i na kanałach np Museum 4K czy Fashion czy te a'la Mangotv, wyświetla ok. A na C+4k ten obraz jakiś taki ciemniejszy, no nie wiem. Czy tylko ja tak mam?