Wpis z mikrobloga

Na dniach chcę ruszyć z własnym projektem. Założenie jest takie że moja ekipa wolontariuszy zadba na początek o Warszawę i będzie pokojowo patrolowała ulice i kluczowe miejsca w Warszawie. Jeśli to wypali planujemy otworzyć swoje komórki w każdym większym mieście w Polsce. I tutaj pytanie do każdego z grupy jak i waszych znajomych. Skoro na margot zebrały się takie pieniądze i rozgłos czy bylibyście chętni promować i wspierać finansowo taki ruch! Pokażmy że nie jesteśmy zwierzętami i do edukujmy społeczność LGBT

#bekazlewactwa #konfederacja #polska #polityka
  • 16
Całość organizacji będzie miała charakter liberalno-wolnościowy. Oczywiście w każdym tworze są radykalne jednostki. Kierunek naszych działań będzie zależał od sytuacji która się rozwinie w państwie. A co do osób śmiejących się. Jakoś radykalne stop bzdurom dewastujące Warszawę jedynie pod okiem kamer już wam nie przeszkadza? Od około miesiąca dosyć regularnie odbywają się takie nasze patrole tylko na mniejszą skale. W najbliższym czasie ruszą media, nasze dosyć wymowne i bezpośrednie hasło. Chcemy właśnie
@maershal: czemu tak uważasz? Napisz coś ciekawego? Czy uważasz, że ten ruch powinien zostać stworzony stricte w założeniu i wydźwięku radykalno- anarchistycznym? Chcemy pokazać że można kulturalnie walczyć o Polskę i z sensownymi postulatami
@kacper12345pl: Sądzę, że każdy ma prawo głosić poglądy jakie chce i moralność nie podlega jakimś twoim subiektywnym opiniom. I jeżeli ktoś nie narusza wolności drugiego człowieka tak nikt inny nie powinnien wchodzić z butami w jego łóżko,tradycje, życie.
A te twoje patrole to ani wolność ani liberalizm xD
Poza tym, jaki dorosły człowiek miałby czas się w takie coś bawić, chyba ludzie pokroju ASG xD
@kacper12345pl nie ma sensu tworzyć teraz jakichś patroli, ale można za to współpracować z organami ścigania w wyłapywaniu bandytów i złodziei tablic rejestracyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba że się tęczowi rozzuchwalą, ale to wtedy lokalna kibolka i sebiksy się nimi zaopiekują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maershal: a jednak lewica/lgbt ma czas biegać i wieszać co chcą i gdzie chcą? Z Warszawy nie jesteś i nie wiesz tak dokładnie jak ja jak wyglada sytuacja tutaj. Ta akcja miałaby na celu nie tylko zwalczanie akcji społeczności lgbt która robiąc takie rzeczy kreci na sobie sznur, ale i rozluźnienie napięcia w drugą stronę oczyszczając miasto z radykalnych i niekulturalnych prowokacji anty(wstaw co chcesz). I nie nie jest to akcja
@kacper12345pl: Rozumiem, że sebiksów, patoli, kiboli, rasistów, homofobów, narodowców też będziecie patrolować? Czy tylko atakować mniejszość LGBT z tęczowymi ubrankami? Mieszkam we Wrocławiu i absolutnie nie razi mnie to czy ktoś ma tęczową torbę czy kolorowe włosy. Jeżeli chodzi o akty wandalizmu to okej, ale tym raczej powinny się zajmować odpowiednie służby a nie jakieś pseudopatrole.
Ale jak już się na to zdecydujcie to chociaż jakieś mundurki ubierzcie żeby wzbudzać postrach