Wpis z mikrobloga

Różowe, co o tym sądzicie?
Akcja z dzisiejszego ciepłego wieczoru. Wracałem do domu, przechodząc przez łąkę nad rzeką, w środku miasta. Obok wybudowane nowe bloki, ludzie na balkonach, niedaleko chodnik, do którego zmierzałem. No i zaczyna się akcja.
Jako, że ta łąka nad rzeką to zwykła „polna” ścieżka, która nie jest oświetlona, zapaliłem lampkę w telefonie. Po chwili dostrzegam coś obok ścieżki, przede mną na trawniku. Jakaś parka spokojnie uprawia sobie seks, w dość popularnym miejscu, na widoku ludzi z balkonów. Facet widząc, że zbliżam się do nich (musiałem tamtędy przejść) po prostu wstał i zaczął ubierać spodnie, pozostawiając w pełni nagą partnerkę na kocu - stojąc nad nią i ubierając się. Pomijając fakt wyboru miejsca, które stanowi pierwsze nieporozumienie, to zastanawia mnie jak musiała czuć się ta dziewczyna. Facet ją kompletnie olał, stchórzył i martwił się tylko o siebie i o własny tyłek. Moim zdaniem to przejaw kompletnej ignorancji tej dziewczyny - książę umiał przed chwilą się starać, byle osiągnąć cel ( ͡° ͜ʖ ͡°), a okazuje się totalną #!$%@?ą.
Ps. Nie wiem co powinni zrobić, wyraźnie swoje zdanie.
#przegryw #seks #stulejacontent #rozowepaski
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@NTLele: ze dwa lata temu we Francji przed ciężarówką zatrzymał się mały peugeot, nie miałbym nic przeciwko ale o 2-giej w nocy zaczęli się grzmocić we trójkę jednocześnie drąc japy. Odpaliłem silnik i halogeny, łebki szybko wskoczyli do samochodu a dziewczyna została i szukała w popłochu spodenek. Najwidoczniej jakieś przelotne znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)