Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Menefe: Ze starszych w dobrym stanie w miarę zadbanych E46/E39, z troszkę nowszych E91/E61 których stan ( zwłaszcza E61 ) może zmuszać do włożenia na start kilka tysięcy, ale na to nie ma reguły, wszystko zależy od poprzedniego właściciela. Na pewno 3 seria będzie tańsza w utrzymaniu oraz jakiego silnika szukasz.
@Menefe ja kupiłem 530d z 2006 i nie włożyłem absolutnie nic poza eksploatacją także można kupić. W zasadzie to mogę ci sprzedać jak byś bardzo chciał. Oczywiście trzeba mocno zjechać albo z wieku albo z wyposażenia. Moja zaraz po zakupie zrobiła traskę prawie 3k km bez najmniejszego problemu. Program na 291koni. Za 22 oddam z systemem audio konkretnym, potężny wzmak na monobloku i subek hertza a także cały set głośników audio systema
Kick_Ass - @Menefe ja kupiłem 530d z 2006 i nie włożyłem absolutnie nic poza eksploat...

źródło: comment_1596989826OTogtzZTQ9plwDvqTa12NR.jpg

Pobierz
@Menefe opłaci się napewno forda, ale weselej będzie z bmw. W tym budżecie to słabo z benką, jakieś najsłabsze motory, a frajda się zaczyna od 3l tak naprawdę.zonacz jeszcze w tym budżecie c5. Powinien być młodszy jak 10l a to jest najbardziej komfortowy samochód ever.
@Kick_Ass: Jeszcze byłbym skłonny do E46 Touring ale przejrzałem sporo ogłoszeń i okolicę, nie jest to czego oczekuje, wiele brakuję, treść ogłoszenia niezgodna, wiele osprzętu nie działa jak należy, spore luzy. Dodam, że nie szukałem do 10 tysięcy tylko także do 20. Już o wiele lepiej jest z "wyższymi" modelami. No cóż, poszukam dalej, poszperam, może markę zmienie, zobaczymy :)