Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem dziewczyna która nie odpisuje na co słychać/jak ci minął dzień nie jest warta żadnego wysiłku.
koleś zadaje sobie trud żeby zagadać i zainteresować się drugą osobą, a w zamian nie otrzyma nawet odpowiedzi jaki film obejrzała na netflixie, lub co się działo u niej w pracy.
#tinder
  • 7
@aulus: ja odpisuje "dobrze, a u ciebie?" Serio mam sie spowiadac obcej osobie po takim "wysiłku?

Juz inaczej jakby zapytal o cos konkretnie np. O to co mam na profilu xD
@Fifka23: Jak tak bardzo nie lubisz się spowiadać, a na profilu masz podróże, netflix i chill to może sama spróbuj popajacować, wymyślając różne sposoby na zagadanie tak, żeby druga osoba się zainteresowała, chyba, że za duży wysiłek, żeby zagadać sama, to nie oczekuj tego od drugiej osoby. "Co u Ciebie" to jest akurat ok start, sam do każdej tak piszę bo nie będę pajacować i wymyślać opowiadać o rycerzu na białym
k bardzo nie lubisz się spowiadać, a na profilu masz podróże, netflix i chill to może sama spróbuj popajacować, wymyślając różne sposoby na zagadanie tak, żeby druga osoba się zainteresowała, chyba, że za duży wysiłek, żeby zagadać sama, to nie oczekuj tego od drugiej osoby. "Co u Ciebie" to jest akurat ok start, sam do każdej tak piszę bo nie będę pajacować i wymyślać opowiadać o rycerzu na białym koniu i księżniczce
@Fifka23: Skoro nie korzystasz to po co piszesz "ja odpisuje", a po tym "sama zagaduje do facetów"? Imo mocno podkreślasz w tym, że jednak jakieś aplikacje używasz. Zostań moją mistrzynią podrywu