Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, potrzebna pomoc.

Planuję się oświadczyć i mam swoje przemyślenia na ten temat, ale dajcie mi znać co myślicie.

1)Pierścionek: Jaki wybrać? Nie planuje kupować niczego wyszukanego, raczej coś dość "gołego" i po oświadczynach przejść się do jubilera aby mogła sama sobie wybrać co jej sie podoba. Co mýślicie na ten temat? Dodatkowym problemem jest rozmiar pierścionka, jak dobrać prawidłowy?

2) Obecnie mieszkamy razem, ale za jakiś czas różowa niestety jedzie za pracą do innego miasta. Planuje do niej dołączyć za kilka miesięcy. Chciałbym się jednak oświadczyć jeszcze przed jej wyjazdem. Na kilka dni przed jej wykazdem planujemy razem ze znajomymi wyjście do Energylandii - czy to jest odpowiedni moment i miejsce na takie rzeczy? Tuż przed tą wycieczką odwiedzamy jeszcze moją rodzinę - może to będzie lepsza chwila?

Dajcie znać co myślicie.
P.S. Wiem że wielu z was ma opinię, że ślub teraz to głupota, ale uszanujcie proszę moją decyzję
#kiciochpyta #pytanie #slub #zareczyny
  • 4
@geralt101: Sprawdź jakie pierścionki posiada. Niektóre dziewczyny lubią takie skromne z malutkim oczkiem inne z kilkoma. Ja bym nie chciała sobie po oświadczynach szukać nowego pierścionka. Za to byłam mile zaskoczona gdy w dniu ślubu dostałam od męża łańcuszek i bransoletkę. Co do oświadczyn też zależy co kto lubi. Ja bym wolała coś w 4 oczy.
@geralt101 dobra oo kolei. Podprowadź jej jakiś pierścionek. Dwa. Oceń czy nosi hmm gładkie codzienne czy bardziej skomplikowane. Choć zaręczynowy nosi się codziennie więc lepiej by był... praktyczny. Trzy. To jest Wasz moment, mega intymny więc tylko i wyłącznie w 4 oczy.
@Mariska123 @Catmmando @pan_fenestron: Podprowadziłem, zamówiłem już w Aparcie taki który wydawał mi się być ładny, ale jednocześnie bez specjalnie wystających elementów czy zawijasów, żeby był wygodny. Na codzień nie nosi za bardzo biżuterii, więc ciężko mi powiedzieć. Zgodnie z waszymi radami zrobię to w bardziej intymny sposób, może przy okazji śniadania do łóżka.

Dzięki wielkie za pomoc :) Plusiki wypłacone