Wpis z mikrobloga

@matti05: kurde jasne że inne trochę się zakręciłem - ogólnie chodziło mi o to, że aplikacja do miaomiao (jak Tomato) ma integrację z Nightscout, ale zrobiłem gruuuuuby skrót myślowy i przy innym CGM to w ogóle nie ma sensu @airflame:
@inny_89 xdrip ściąga dane z dexcoma i wysyła do nightscouta.
Cześć mojej rodziny ma ustawionego followera na xdrip a część korzysta w przeglądarce z nightscouta.

Ty do takiego rozwiązania dążysz z tym rasphery pi? Czy ty to traktujesz jako projekt for fun?
@airflame przepraszam za zamieszkanie. Źle zrozumiałem. Tak to jest jak się w pracy na wykop patrzy jednym okiem tylko.

Kiedyś jakiś artykuł czytałem jak gość robił dokładnie to co chcesz zrobić na stronie diabeat-this.com

Sam jednak z tym doświadczenia nie mam.
Powodzenia!
@airflame: A skąd bierzesz dane do xDripa? Próbuję się od jakiegoś czasu zabrać, żeby coś podobnego zrobić, ale dane pobierać z Enlite i nie znalazłem jeszcze nic w sieci, co by mi pomogło.
@airflame: Problemem jest, że Enlite, nie komunikuje się bezpośrednio z niczym innym poza pompą. Aczkolwiek dane można też przechwycić za pomocą mikrokontrolera CC1111EMK868-915, tylko nie wiem, czy da się go w prosty sposób podłączyć do RP. Stąd moje pytanie, czy może akurat z tym pracujesz. :)
@Witeeek: Niestety ja na freestylelibre na chwilę obecną nie mam pompy. Jeśli da się czytać dane za pomocą mikrokontrolera CC1111EMK868-915 to wydaje mi się że nie będzie problemu z RP aby to zassać do NS