Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki pomóżcie mi podjąć decyzję bo już sam nie wiem co robić.
Z różnych powodów muszę się wyprowadzić od siebie z wioski do miasta wojewódzkiego.
Mam do wyboru pracę na magazynie (lekka praca) ilość godzin w miesiącu to 160-180 ale dążyłbym aby utrzymać te 180 może i 190 (nadgodziny). W międzyczasie uczyć się jakiegoś innego zawodu aby w przyszłości lepiej zarabiać.
Lub pójść do wojska za te same pieniądze + różnego rodzaju dodatki których w sumie nie wliczam w wynagrodzenie. Jak będę to super a jak nie to trudno. Na plus na pewno dodatek mieszkaniowy za brak kwatery, która wynosi prawie 1000zl.
Chcę wynająć mieszkanie, które z opłatami nie powinny mnie wynieść więcej niż 1600-1700zl, jakieś 700-800zl na wyżywienie i około 100-200zl na jakieś inne wydatki typu jakiś bilet itp. Zostawaloby mi jakieś 1000 zł do odlozenia.
Jak myślicie co będzie lepszym wyborem? Pozostawiam wam ankietę, aby było łatwiej.

#praca #pracbaza #wojsko #wojskopolskie #mieszkanie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2c790e65ae7239fe3d487d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

Pick one

  • Magazyn - ~3500zl 38.6% (34)
  • Wojsko - ~3500zl 61.4% (54)

Oddanych głosów: 88

  • 6
Chcę wynająć mieszkanie, które z opłatami nie powinny mnie wynieść więcej niż 1600-1700zl, jakieś 700-800zl na wyżywienie i około 100-200zl na jakieś inne wydatki typu jakiś bilet itp. Zostawaloby mi jakieś 1000 zł do odlozenia.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie zostałby Ci 1000zł do odłożenia. A gdzie ubrania, kosmetyki, środki czystości i chemia gospodarcza, leki, elektronika, wyjścia na miasto, kino, teatr, restauracja, rozrywka, koszt utrzymania samochodu, mechanik, paliwo, niespodziewane wydatki, naprawy w mieszkaniu i