Wpis z mikrobloga

Taki dziś był widok z najwyższego szczytu Tatr Zachodnich, Bystrej (2248). 13-godzinna wyprawa z różowym, okupiona poparzeniami słonecznymi i bólem wszystkiego. Jak kogoś interesuje to mam więcej fot, a przy okazji mogę podzielić się radami/informacjami co do turystyki szlakowej w polskiej części Tatr (za Słowację zabieram się od przyszłego roku, ale u nas znam na wylot prawie wszystko). Żebyście wyjazdu w Tatry nie ograniczyli do narzekania na tłumy nad Morskim Okiem i rzekomą tandetę Zakopanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tatry #tatromaniak
BFyre - Taki dziś był widok z najwyższego szczytu Tatr Zachodnich, Bystrej (2248). 13...

źródło: comment_1596743284NkL3zbvhUenCdnlCD1KE2e.jpg

Pobierz
  • 12
@paramite: również filtr 50, ale kark i ręce spalone tak czy inaczej... My weszliśmy bez ubezpieczenia, bo Bystra to jakieś 1-2h po słowackiej stronie gdzie nie ma żadnych niebezpieczeństw, ekspozycji itp. W razie wu czołgać się na polską stronę i dzwonić po TOPR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Są, a jakże. Żeby jakiegoś przywołać wystarczy w niedzielę zanurkować w Czarnym Stawie Gąsienicowym, jednocześnie śpiewając rosyjskie pieśni ludowe.
2. Taki jestem hipster, że od kilku lat nic na Krupówkach nie kupiłem poza jedzeniem (za które paragony dostaję).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BFyre: dlatego ja w sierpniu i lipcu staram sie omijać gory - boje się tego Słońca. Czerwiec lub wrzesień, na szlak wchodze o 5 rano. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@BFyre: Z Bytrej są wspaniałe widoki :) Tło z mojego profilu też jest z Bystrej :)
Jaki by nie był upał zawsze chodzę w długich spodniach i koszulce z długim rękawem. Obecnie produkowane materiały są tak przewiewne że nie odczuwa się różnicy a chronią. Obowiązkowo okularki i jakaś czapeczka.
@pandagata @Sherrax: też zawsze długie spodnie, natomiast z koszulką wczoraj popełniłem błąd. A potem jeszcze drugi, bo zazwyczaj chodzę w chustce na głowie, a tym razem spędziła całą wędrówkę w kieszeni, nie wiem co mi odwaliło. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dziś za to płacę gorączką 38,5.