Wpis z mikrobloga

#windows #komputery #firefox #chrome #kiciochpyta #internet #pc
Windows 7 Ultimate x64
Od kilku lat używam tego peceta do pracy, neta i oglądania filmów, ale od jakiegoś czasu przeglądarka Mozilla z której korzystałem od zawsze zaczęła mi coraz częściej crashować karty, ulegać awarii, a nawet doprowadzać do blue screena :o ostatnimi czasy totalnie jej #!$%@?ło. Uruchomienie przeglądarki i otwarcie przez nią strony startowej od razu crashowało cały program, i wyskakiwało okienko o awarii, z możliwością ponownego otwarcia przeglądarki, które nie odpowiadało na wciśnięcie jakiegokolwiek przycisku...

Ściągnąłem google chrome, które po krótkim czasie korzystania zaczęło odwalać podobne akcje...
Teraz jakoś korzystam z wiewóry na koncie gościa na swoim kompie, ale na nim też niektóre karty natychmiastowo ulegają awarii, a niektóre czasem zawieszają całego kompa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co robić, po przeinstalowaniu przeglądarek te same wariacje dosłownie po chwili korzystania...

rozpisując się nawet nie mam pewności czy dokończe ten wpis czy zaraz mi nie #!$%@? bluskrin albo awaria karty, i *#!$%@?... Halp
SiekYersky - #windows #komputery #firefox #chrome #kiciochpyta #internet #pc
Windows...

źródło: comment_1596660467MvQhw5iZXPbJIvOHpoCabh.jpg

Pobierz
  • 12
@kidi1: mordo dzięki za dobre chęci, ale myślisz że chce mi się teraz grzebać w bebechach mojego starego peceta...?
mam taki domysł, że to może mieć związek z z #!$%@?ą pamięcią cache przeglądarki, bo od lat nie robiłem jej żadnego czyszczenia or sth
@SiekYersky Jprdle dwie śrubki obudowy i wyciągasz jedną kość. Prosisz o pomoc to Ci daję najprostszy sposób na test. Jak wolisz inaczej to pobieraj soft i czekaj godzinami aż się przetestuje.