Wpis z mikrobloga

Od roku biorę 1mg #finasteryd i minovivax w sumie tylko na zakola, które już i tak są konkretne i co? Wychodzi, że na mnie to nie działa, widząc jakie maja tutaj inni efekty, bo po roku czasu, efektów prawie brak, ot lekki meszek urósł, którego z racji jasnych włosów nawet nie widać XD niby skutków ubocznych nie mam, ot mniejsza ochota na walenie, ale jest sens dalej wywalać kasę czy kupować bilet do Turcji? #lysenie #zakola
  • 7
@sked: do 2 lat nawet można czekać na efekt, a do tego głównie finasteryd stopuje łysienie, a odrost to dodatek. Dodatkowo minoxidil, dermarolling, cynk, biotyna, zdrowszy tryb życia, brak stresu, tarczyca zdrowa i wiele innych
@sked: Chciałem edytować, ale już nie mogę, minoxidil widzę wcierasz, 2x dziennie? Możesz spróbować iść do apteki i poprosić, żeby zrobili Ci wcierkę minox finasteryd i jakieś tam inne magiczne substancje, podobno też działa cuda
@Addis: A widzisz, o cynku i biotynie nie wspominała mi dermatolog, więc jakoś nawet nie zaprzestałem sobie tym głowy, także zainwestuję sobie. Badania były robione, więc tutaj jest całkiem ok. Minoxidil wcieram 1xdziennie, przy większej ilości na jakiś czas jak zapomnę, że już wcierałem to mi leci krew z nosa XD