Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka, pytanie jest następujące.. widziałem się z była kobietą w nd (zadzwoniła wypiliśmy piwo) ona wróciła do siebie ja również. Powiedziała że za kilka tygodni ma wolny weekend więc żebym wpadl do niej na drinka. Między czasie wspomniała, że na tinder średnio, ale z kimś tam pisze. Przy rozstaniu dotknęła mojego brzucha (coś tam ćwiczę) i dotknęła bicepsa. Dzisiaj wysyła mi swoje zdjęcia żebym wybierał w czym najlepiej wygląda (zdjęcia takie sportowe szorty, koszulka). Pytanie w co Ona gra? Sama kilka miesięcy temu powiedziała że nie chce ze mną kontaktu, a teraz sama się odezwała.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaskio

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f29c8b565ae7239fe3d43c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 34
  • Odpowiedz
EleganckiDziadek: @Felixu: @LeVentLeCri: @Acidiscus: wydaje się to logiczne co chce, ale czemu jak piszemy na Messenger to raz odpisze szybko raz nie(ja robię w ten sam sposób). Tak ja swedzi że chce żebym byk dopiero pod koniec sierpnia? Co prawda ona wynajmuje tylko pokój i może wtedy chata będzie wolna. Ale po co zdjęcia żebym wybrał w czym najlepiej wygląda?

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dowartościowuje się, sprawdza czy jeszcze może cię mieć, czy coś dla ciebie znaczy aby sobie podbić ego. Gra sobie tobą po prostu, i jej to świetnie idzie, już założyłeś temat, zaczynasz analizować o co jej chodzi. Już myślisz o niej i tracisz na to energię i się uzależniasz od nowa. logiki w tym się nie doszukuj. Nie jest to szczere ani prawdziwe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@r5678: napisz jej wprost że nie jesteś zainteresowany dłuższą relacją i nie chcesz marnować swojego i jej czasu. Zaproponuj ons jedynie, wymagania co do wyglądu jej napisz i w #!$%@?. Czyli bielizna koronki, pas, pończochy, #!$%@? #!$%@? żeby jej się trigger załączył xdd
  • Odpowiedz