Wpis z mikrobloga

  • 861
Czy te dzisiejsze laski już totalnie odleciały? Okazało się, że jedna taka poznania na Tinderze mieszka obok mnie, jedno osiedle. Z racji więc, że mieszka obok zaproponowałem wyjście na spacer. I dostałem taką odpowiedz... Przecież to jest jakaś schiza i totalne zdziwaczenie tych kobiet. Raz, że wyjście na spacer samo w sobie jest pomysłem w porządku, a dwa... Nie mieszkamy w różnych końcach miasta by się spotykać standardowo na piwie na mieście. Kobieta mieszka blok obok? Bo to czemu nie spacer na osiedlu? To wtedy nikogo nic nie kosztuje a od razu dostanę info na temat tego czy warto z nią coś ciągnąć dalej. A tu taka zblazowana odpowiedź księżniczki.

#tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #zwiazki

Czekam tylko teraz na odpowiedzi tych zjebow którzy zawsze w takich wypadkach stoją po stronie kobiet i piszą jakieś bzdury w sensie "ma rację, na pierwsze spotkanie przychodzi się z kwiatami i zaprasza do restauracji oczywiście płacąc rachunek", co za cucki...
Pobierz Bunch - Czy te dzisiejsze laski już totalnie odleciały? Okazało się, że jedna taka po...
źródło: comment_1596552267WdNT2hd0q5GK1Hc48qi6Ut.jpg
  • 186
widzisz, że co poniektóre krujlewny ją bronią.


@Don_Martinio_De_La_San_Escobar: Właśnie jak to czytałem to ręce mi opadały. W sposób ewidentnie jest ktoś chamski i przedstawicielem patologii. A i tak spermiarze będą jej bronić no bo "jak smiesz zaprosić kobiete na spacer". Zawsze przy takich wpisach się takie typki pojawiają, wiesz? Ktoś wrzuci post opisujący, że laska obraziła się na widok starego auta faceta to zamiast ją zjechać równo od blachar to będą
@Bunch: Z tego co widziałem, to głównie różowe ją broniły i o ile, wpis krujlewny na "f" mnie nie dziwi (#!$%@? umysłowe, warto czarnolistować ( ͡° ͜ʖ ͡°)), o tyle martwi mnie, ze coraz więcej różowych broni takich chorych akcji. A spermiarze no cóż. To są podludzie i należy ich izolować. Ostracyzm społeczny na spermiarzy, to podstawa.
@Bunch: przecież to tępa #!$%@?, powinies usunąć parę albo ja zablokować ale zanim to nastąpiło ostrzec że wszystko leci na wykopowy tag #p0lka i jescze dziś będzie sławna xD i mogłeś fotki jej dać żeby inni uważali na nią xD