Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, jest sprawa.
Mój tata ma hobby - kolekcjonuje modele 1:43 samochodów, które przewinęły się przez jego życie lub życie najbliższej rodziny. Zaczęło się trochę z przypadku, w jakimś losowym sklepie wypatrzył model swojego pierwszego Fiata 126p w odpowiednim kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do kolekcji brakuje mu już tylko jednego samochodu: czarnego Hyundai i20 (pic rel). Przeszukałem tyle internetu, ile potrafiłem, ale nie jestem w stanie znaleźć tego modelu w tym konkretnym kolorze. Jest za to masa pstrokatych, takich, że nie widać karoserii spod logo różnych firm.

Susza na allegro, ebayu, aliexpress. Tyle, że żaden ze mnie ekspert w tej dziedzinie - ktoś z Was na pewno zna jakieś inne miejsca, gdzie można szukać takich rzeczy. Czarny Hyundai i20, 1:43 - pomożecie?
Dzięki z góry i przepraszam jeśli któryś tag poniżej będzie niezgodny z przeznaczeniem.

#modelarstwo #modele #carboners #modele143
źródło: comment_1596364903qhKTguF4s69O9aKujwIZIy.jpg
  • 6
@npwjsn: @bialyjakbialek: pewnie na tym się skończy jeśli nie znajdzie się oryginalnie czarny; problem polega na tym, że w życiu nie malowałem modeli, więc ani nie mam doświadczenia ani wiedzy jak to zrobić bez fuszerki ( ͡° ʖ̯ ͡°)