Wpis z mikrobloga

Czy można kupić ebook "Paranormalnych" - czyli mojej książki?
A można, jak najbardziej.

I sprzedaje się on na tyle dobrze, że trafił na TOP11 bestsellerów Woblink!

https://woblink.com/ebook/paranormalne-prawdziwe-historie-nawiedze-n-michal-stonawski-189747u

#paranormalne #horror #ksiazki #czytajzwykopem #cedrikpisze #wygryw #chwalesie #empik #ciekawostkihistoryczne #chwalesie
Pobierz Cedrik - Czy można kupić ebook "Paranormalnych" - czyli mojej książki?
A można, jak ...
źródło: comment_1596180444JuvW2JSiUyoidnV43bDjrr.jpg
  • 11
@Cinkito: Jest oparta o fakty. Ale nie musisz mi wierzyć, wejdź na lubimyczytać i poczytaj opinie - starałem się właśnie nie przekonywać nikogo na siłę do wiary w duchy ;)
@Cedrik: jest oparta o prawdziwe historie, inna kwestia jakie było ich podłoże. Problem z taką książka i opiniami jest taki, że po takie książki pisane z punktu widzenia wiary sięgają głównie osoby wierzące i to one piszą opinie i to co dla nich jest racjonalne i prawdziwe nie musi być takie dla mnie. Ale trzecia opinia daje mi chyba dobry pogląd jak ta książka wygląda:
"Szkoda tylko, że wszystko to zanurzone
@Cinkito: Z tą opinią się nie mogę zgodzić - nawet we wstępie książki zaznaczam, że nie staram się nikogo do niczego przekonywać. Tak, wszystkie te elementy się pojawiają w książce o sprawach paranormalnych, ale ja zwyczajnie przedstawiam historie. Nie neguję ich prawdziwości, natomiast weryfikuję fakty.
@Cinkito: Tak, tak, w całości moja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I ponieważ masz sceptyczny stosunek, tym bardziej będę ciekaw opinii (jeśli będziesz miał opinię krtyczną - również będę za nią bardzo wdzięczny!) :)
@Cedrik: Nie obiecuję, że to zrobię jakoś szybko bo obecnie czytam po prostu coś innego, ale jak skończę to wcisnę tę pozycję do listy, widzę nie jest jakaś bardzo długa, więc powinno szybko pójść. Ta cena 18 zł to jest jakaś tymczasowa promocja?
@Cedrik: przeczytałem Twoją książkę. Z rzeczy na plus to muszę napisać, że czytało się bardzo przyjemnie, uważam że książka jest dobra napisana, odpowiada mi Twój styl pisania. Z rzeczy na minus to pisałeś nawet tutaj, że Ty jedynie przedstawiasz historie i weryfikujesz fakty, a uważam, że książkę jest napisane w kompletnie innym tonie i stosujesz straszny cherry picking i mocno dotyka Cię błąd potwierdzenia.

Patrząc nawet na pierwszą sprawę, Turza Wielka,
@Cinkito: Dzięki Ci wielkie za opinię :)
Staram się być otwarty na takie kwestie paranormalne - co zauważyłeś - ale wcale nie oznacza to, że bezkrytycznie w nie wierzę, jeśli książka tak sugeruje... hmm... to mój błąd, chociaż właśnie wiele osób mi piszę, że to widać, o czym mówię.