Wpis z mikrobloga

@CzajkaRuchajka: #!$%@? czlowieku, nie widzisz ze to spirala paniki nakręcana przez media które maj $$$ z reklam... na raka DZIENNIE umiera w pl 300 osób i jakoś nie słyszymy tak spektakularnych walk...
  • Odpowiedz
@ulan_mazowiecki: No super ale pan premier mówił, że pokonaliśmy wirusa i ja mu wierze ( ͡º ͜ʖ͡º)( ). Przecież nie znosiliby obostrzeń gdyby było jakieś zagrożenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzikuZplasriku: brawo! Przeciez to sa mordo trole najzwyklejsze. Oplacani ludzie.
Tak bylo w trakcie wyborow, po wyborach chwila spokoju na mikro.
Teraz nagodna na druga fale, to nagle wszyscy za tym. Nie ma co sie unosic, sle wyjasniac juz trzeba, bo #!$%@? sie poniej roznosi ;)
Milego weekendu!
  • Odpowiedz
@ulan_mazowiecki: Debilom nie przetłumaczysz. Niestety, nawet w rodzinie mam takie perełki. ''Bo za gorąco'' ''bo się duszą w maskach'' ''bo to nic nie daje'' ''bo na grypę też trochę ludzi umiera'' ''bo wirusa nie ma'' ''bo to się nie da normalnie żyć'' i tak nikt nie nosi tych masek. jeszcze rozumiem na terenach otwartych, ale w sklepach i innych mniejszych pomieszczeniach powinien mieć każdy bez wyjątku.

Choć z drugiej strony... Ludzi
  • Odpowiedz
@texas-holdem: @XpedobearX: Marzy mi się aby rząd nakazał rozporządzeniem podcieranie dupy po sraniu, a WHO zaleciło je jako sposób walki z koronawirusem. I najlepiej żeby Bill Gates zapowiedział nowy, lepszy papier do dupy. Wtedy na ulicy z daleka byśmy czuli czy mamy do czynienia z szurniętym zjebem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
a po wyjściu ze sklepu zdejmujesz maseczkę z ryja i w paręnaście minut zarażasz kilkanaście osób które idą za tobą i wdychają to co ty wydychasz.


@bojownik69: Tak bo kazdy mnie sledzi na 1 metr za mna xD Czy Ty czlowieku w swoim zyciu dostrzegasz tylko zero-jedynkowe schematy? Tu chodzi o OGRANICZANIE a nie calkowita likwidacje zagrozenia. Dzban jeden z drugim nie moga wytrzymac kilkunastu minut w maseczce bo umrze jego
  • Odpowiedz
@Po7latach:
Dotąd nie wierzyłem w to, że na wykopie działają płatne trolle, ale chyba zmienię zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to nie może być przypadek - najpierw rozkręcanie korona-paniki, potem w okresie przedwyborczym grzanie tematów PiS i PO, a o śmiercionośnym wirusiku jakoś tak podejrzanie cicho... a teraz, jak już wybory minęły, to od nowa zaczyna się nakręcanie paniki. No #!$%@?ć się idzie po prostu (
  • Odpowiedz
  • 1
@ulan_mazowiecki: Debilom nie przetłumaczysz. Niestety, nawet w rodzinie mam takie perełki. ''Bo za gorąco'' ''bo się duszą w maskach'' ''bo to nic nie daje'' ''bo na grypę też trochę ludzi umiera'' ''bo wirusa nie ma'' ''bo to się nie da normalnie żyć'' i tak nikt nie nosi tych masek. jeszcze rozumiem na terenach otwartych, ale w sklepach i innych mniejszych pomieszczeniach powinien mieć każdy bez wyjątku.


Choć z drugiej strony... Ludzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv: pewnie, ale osoba bez przeciwwskazań realnie się nie dusi, jest to po prostu niewygodne. Większość osób, które narzekają na to "duszenie się", realnie jest po prostu wygodnicka. Przypominam, że lekarze i chirurdzy podczas wielogodzinnych operacji siedzą w maseczkach i pełnym ubraniu i jakoś nie umierają od tego.

Sama w pierwszym momencie też miałam lekki problem z oddychaniem, po chwili się przyzwyczaiłam i tyle. A zdarzają mi się dość często omdlenia,
  • Odpowiedz