Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dziś dostarczono mi #zgemma h9.2s niestety urządzenie nie widzi niczego na satelicie a wręcz nie wykrywa satelity!
Ustawiony hotbird 13e. Brak informacji o siłę sygnału pomimo że kable jest sprawny na starym urządzeniu działa poprawnie i siła sygnału powyżej 85%.

#cccam dla zasięgu a i tak linia trafi na urzadzie.
  • 19
  • Odpowiedz
@bsl: ustaw tuner na auto, upewnij się że w dobre miejsce kabel podłączyłeś, sprawdź zasilacz, czy jest taki jaki powinien być, jakiś preinstalowany soft, czy sam sobie wszystko robiłeś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest już sygnał ale zgodnie z @l1ght: dodałem znalazłem TVP info HD ... Ale brak obrazu oraz dźwięku
@Miecz12: soft standard openatv 6.2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bsl: masz siłę i jakość. Wskaźnik siły niewiele znaczy. Ważna jest jakość. Masz chociaż 60-70% jakości? Miałeś ustawioną antenę wcześniej?
  • Odpowiedz
@Ramone: @Miecz12: @l1ght:
Dziękuje za pomoc temat ogarnięty :)

Ale mam kilka pytań.
Zostać przy openATV czy zmieniać na coś ( zrobiłem update do 6.3 ) w gruncie rzeczy mnie to zadowala ....

Czy można zrobić lokalny stream sat->zgemma->m3u na kompie ?
  • Odpowiedz
@bsl: jak ci pasuje to po co? jeśli chcesz jakaś funkcje która u ciebie nie działa, a gdzie indziej tak, to owszem

tak, można zrobić lokalny stream, jest kilka możliwości na to, albo przez webif sobie klikać w programy, albo zrobić sobie listę wszystkich kanałów i wrzucić je w odtwarzacz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bsl: oczywiście że możesz. Musisz zobaczyć jaki adres IP ma ten tuner zgemma. Wpisujesz ten ip w przeglądarkę. Tam będziesz miał menu tunera z listą stacji. Chyba prawym przyciskiem myszki masz zapisz jako plik m3 coś tam który możesz wykorzystać w komputerze lub innym tunerze w sieci domowej z obsługą iptv. Możesz też bezpośrednio w przeglądarce oglądać.
  • Odpowiedz
@Markus8827: na openpli-7.2 miałem podgląd kanału w okienku (jak PIP) podczas przeglądania listy kanałów czy epg. Na OpenAtv 6.3 nie potrafię tego ustawić, choć wydaje mi się że kiedyś było. Pomożesz?
  • Odpowiedz