Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Dość nietypowe pytanie mam. Chce zamienić uszkodzone lampy xenon w #audi tt 8j na zwyczajne lampy H8. Teraz pojawia się problem gdyż wtyczka z samochodu do lampy jest na cenimy a lampy mają mniej pinów. Wszędzie są przelotki z normalnych na xenony a ja potrzebuje odwrotnie. Mam się bawić w kabelkach samemu? Dodaje zdjęcie kostki z auta. #motoryzacja #samochody #lampy #elektronika
jakub-stachel - Hej mirki. Dość nietypowe pytanie mam. Chce zamienić uszkodzone lampy...

źródło: comment_1595968437hQkNoiiRPMMR0vhVYFn3gQ.jpg

Pobierz
  • 14
@jakub-stachel: schematy na https://erwin.volkswagen.de/erwin/showHome.do , 1h ok 5E czy 7E jak dobrze pamiętam. Ogólnie to jest do ogarnięcia na stole, bez schematów dla kumatego gościa. Jak chcesz wtyczki, to idź do ASO - albo gościu znajdzie Ci wtyczkę, ew musisz zobaczyć w innym VAG pasująca - są numery. Tanie to jednak nie będzie, bo same wtyczki ok 40-50zł + kabelki - taniej wyjdzie kupić pasującą na szrocie i ew bawić się
@Student_AWAS: Dziękuje wielkie za rzetelną odpowiedź. Znajomy elektryk mi pomoże. A co zrobić z dodatkowymi pinami/kabelkami? Jeśli coś tam dobrze wyczytałem to piny od samopozycjonowania. Czy mam je spiąć na krótko? Czy to już kodowaniem się zrobi?