Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu z was zastanawia się dlaczego 25-30 letnie prawiczki tak lamentują nad swoim prawictwem i przegrywem. Prawie zawsze odpowiadają im goście którzy zaruchali w wieku do 21 lat.
Tylko że wy nie rozumiecie, że jeżeli nie będziecie mieć seksu lub w wieku licealnym / na wczesnym etapie studiów to odbije się to na całej psychice faceta.
Jeżeli facet przez ten czas nie miał żadnej dziewczyny zazwyczaj potem jego psychika jest skrzywiona. Nie rozumiecie tego, że taki facet nie czuje się normalny,
nie ważne co by się nie działo. Może mieć sukcesy zawodowe, może mieć udane życie będąc prawiczkiem, ale całkowity brak związków / seksu w młodym wieku dojrzewania ok 18-21 roku życia niszczy psychikę faceta. Taki ktoś czuje się podle i do niczego, zaczyna sam siebie powoli nienawidzić. I pomimo tego, że wie, iż ten jeden seks lub nieudany związek w młodym wieku nic nie znaczy to facet MUSI przejść inicjacje aby potem być normalnym.

Wielu ludzi napisze takiemu "ja w wieku 20 lat ruchałem ale nie przejmuj się, #seks jest przereklamowany, związki w tym czasie się rozlatują". Wy nie rozumiecie tego, ponieważ MIELIŚCIE ten SEKS lub związek.
Piszecie i dajecie rady z innej perspektywy bo mieliście ten związek i seks w młodym wieku i wiecie że to nie jest takie fajne jak się wydaje.
Ale wy zapominacie że mieliście ten SEKS/ZWIĄZEK i dopiero potem wyciągnęliście wnioski. A taki #przegryw nie ma wyboru i pomimo zapewnień, żeby się tym nie przejmował nie da rady, ponieważ on nie ma takiej możliwości.
Nie może doświadczyć tego do czego wy mieliście dostęp dlatego wy go nie zrozumiecie ani on was. A seks / związek dla faceta jest potrzebny w młodym wieku, żeby potem być normalnym. Chociażby przelecieć jakąś łatwą różową z klubu / tindera.
Zauważyliście, że jeżeli facet raz bzyknie / wejdzie w związek w wieku 19 lat to potem nie lamentuje? Potem już z automatu czuje się normalny i nie uważa siebie za przegrywa. Nie czuje się źle i udaje mu się wejść w kolejne związki.
I to własnie za sprawą tego młodzieńczego seksu; to właśnie to powoduje, że facet w przyszłości ma szanse być normalny. Bez tego facetom odbija i kończą jako wieczne stulejarze.

Wiecie skąd to wiem? Bo sam byłem prawikiem do 30 roku życia. W liceum dziewczyny mną gardziły i wyśmiewały, na studiach miałem depresje i leczyłem się psychotropami, miałem niskie libido i zero pewności siebie.
Zacząłem wychodzić z przegrywu w wieku 27 lat, w wieku 29 lat pierwsza dziewczyna, pierwszy seks tuż po 30.urodzinach, a potem już poszło z górki. Rok związku, potem zaliczyłem na jeden raz 2 dziewczyny w bardzo krótkim okresie czasu.
Teraz jestem w kolejnym związku i co? Dalej czuje się jak gówno, czuje że straciłem coś cennego. Bo nie miałem tego seksu - nawet jeśli nie w liceum to na początku studiów, w wieku +- 20 lat - jak inni. Wryło mi się w to psychikę.
Czuje, że straciłem dar i męskośc z tego powodu, że przez 29 lat byłem samotny, a powinien w wieku 18/19 lat kogoś mieć i próbować w seks.
Czuje, że nie wykorzystałem tego życia jak należy i jestem do bani, pomimo tego, że teraz mogę przebierać w dziewczynach. Tego nie da się naprawić, taka prawda...
#stulejacontent #tfwnogf #feels #incel #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1f07ab7b115fe4bd8759e1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 61
@AnonimoweMirkoWyznania: To wszystko prawda. Brak seksu przez tyle lat oraz nieudane randki zaorały moją pewność siebie w relacjach z kobietami w kontekście romantyczno-seksualnym. Absolutnie nie wierzę we własne możliwości i czuję się jak niedoświadczone dziecko. Po prostu zamieniam się w przegrywa, mimo że obiektywnie życiowo dużo mam z wygrywa... z resztą, laski ze studiów często mówią, że mi zazdroszczą wiedzy i umiejętności retorycznych (gadki), mówią, że się świetnie ubieram itp. No
Ex prawik: Jestem w podobnym wieku, ciut starszy, i mam podobne doswiadczenia. Tylko, ze ja po studiach poszedlem w rokse bo juz nie dawalem sobie rady. Oczywiscie nie byl to substytut zwiazku, ale na bezrybiu i rak ryba.

Teraz jestem w zwiazku ale i tak czuje pustke za tym co stracone. Za zmarnowanymi najlepszymi latami. Nikt mi tego nie zwroci. I jeszcze masa sytuacji gdzie brak seksu afektowal na zycie. Na
Ex prawik: Jestem w podobnym wieku, ciut starszy, i mam podobne doswiadczenia. Tylko, ze ja po studiach poszedlem w rokse bo juz nie dawalem sobie rady. Oczywiscie nie byl to substytut zwiazku, ale na bezrybiu i rak ryba.

Teraz jestem w zwiazku ale i tak czuje pustke za tym co stracone. Za zmarnowanymi najlepszymi latami. Nikt mi tego nie zwroci. I jeszcze masa sytuacji gdzie brak seksu afektowal na zycie. Na
SzklanaProgramistka:
-Więc nie ma dla mnie nadziei?
-Oczywiście, że nie ma. Zawsze tak było. Od początku. Nigdy nie będziesz erotycznym snem dziewczyny. Przyzwyczaj się do tego. To nie dla ciebie. W każdym razie jest za późno. Wszystkie twoje seksualne niepowodzenia od czasu dojrzewania, frustracja, która prześladuje cię od okresu dojrzewania, naznaczały cię na zawsze. Nawet gdybyś mógł znaleźć kobietę, w co szczerze wątpię, nie zadziałałoby. To nigdy nie zadziała. Jesteś osierocony
AnonimoweMirkoWyznania - SzklanaProgramistka: 
-Więc nie ma dla mnie nadziei?
-Oczy...
@AnonimoweMirkoWyznania "Tylko że wy nie rozumiecie, że jeżeli nie będziecie mieć seksu lub w wieku licealnym / na wczesnym etapie studiów to odbije się to na całej psychice faceta."

A skąd ty to możesz wiedzieć skoro nie miałeś seksu, w związku z tym porównania?
@miraspolacos: to niektórzy sobie wkręcają, że robimy z tego cel życia
OP sam napisał, że

Może mieć sukcesy zawodowe, może mieć udane życie będąc prawiczkiem


On prostu słysznie stwierdził, że brak seksu, zwiazku i normalnego rozwoju w tej sferze życia upośledza twoje funkcjonowanie w relacjach z płcią przeciwną a czasem też z płcią własną. A ja dodałem, że to nie jest coś, co tak po prostu można olać, zignorować i iśc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Tylko że wy nie rozumiecie, że jeżeli nie będziecie mieć seksu lub w wieku licealnym / na wczesnym etapie studiów to odbije się to na całej psychice faceta.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale pierdzielenie, aż mi się tego nie chce czytać. Nauczcie sie w końcu że życie nie kręci się tylko wokół seksu i nie jest on niezbędny do życia.

@japycz: tu już nawet nie chodzi o seks w sensie #!$%@? do waginy
większej bzdury na wykopie nie czytałem a czytam godzinami wpisy


@XXXpussydestroyer69: no tak bo wykop to wyznacznik całego świata. Normalnie środowiska naukowe już przeniosły tutaj wszystkie swoje dyskusje.

Zamiast czytać godzinami te brednie tutaj jak sam to nazwałeś to proponuję skorzystać z życia na wiele innych sposobów : - )
@japycz nie kręci się dla ciebie, bo już to miałeś. Tak samo jak nikt u nas w Polsce nie bierze pod uwagę tego że w Afryce są dużo biednejsze państwa gdzie trzeba #!$%@?ć 8 godzin na coś do jedzenia, tylko patrzymy na te bogatsze kraje. Normalny człowiek nie jest w stanie zrozumieć przegrywa, bo nigdy nie był w jego sytuacji