Wpis z mikrobloga

@Elmirka16 wrzucasz fragment z książki z samym obrazkiem z numerami, gdzie numery nie oznaczają kolejności. Trolujesz czy nie rozumieć co w książce napisali w opisie? Jak wrzucasz to od razu calsoc, a nie rozpalasz tylko bardziej gównoburze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jeżeli obydwaj kierowcy znajdują się na drodze głównej lub obydwaj kierowcy znajdują się na drodze podporządkowanej to pierwszeństwo przysługuje temu pojazdowi, który nadjeżdża z prawej strony


Co tu jest niezrozumiałe, @jakub280?
  • Odpowiedz
@bartoof: jakim cudem pierwsza odpowiedz ma tyle plusow? oczywiscie, ze odpowiedz 2 jest poprawna.
nie ma czegos takiego jak ustepowanie pierwszenstwa przy zjezdzie z drogie z pierwszenstwem. oba samochodu sa na drodze z pierwszenstwem, sa w sytuacji drogi rownorzednej, wiec obowiazuje zasada prawej dloni
  • Odpowiedz
Kiedy masz auto naprzeciwko i jedziesz w lewo, to przepuszczasz go zgodnie z zasadą prawej ręki.


@UlicznyMatador: jakiego fikołka trzeba wykonać, by auto jadące z naprzeciwka przepuszczać zgodnie z zasadą prawej ręki? xD Kierowca miałby się odwrócić plecami do kierunku jazdy? xD
  • Odpowiedz
@DOgi: normalnie. Dojeżdżając do lewej krawędzi jezdni i przygotowując się do skrętu w lewo, samochód z przeciwka znajduje się po Twojej prawej stronie. Nie trzeba tutaj żadnego fikołka robić.
  • Odpowiedz
ale czego niby w tym nie wiesz? Obowiązuje działająca sygnalizacja świetlna, a po niej zasady ogólne czyli reguła prawej ręki


@spunky: haha, naprawdę jadąc przez skrzyżowanie przestrzegasz zasady prawej ręki?

Powiedz, że żartujesz xD W innym przypadku byłoby #!$%@? jechać za Tobą - próbującym przepuszczać tych wjeżdżających na zielonej strzałce xD
  • Odpowiedz
@bartoof: jezusie nazareński przeczytałem komcie, #!$%@? strach wsiąść do auta bo koncept dróg równorzędnych i zasady prawej reki w takim przypadku jest w tym kraju chyba obcy totalnie xD
  • Odpowiedz
W innym przypadku byłoby #!$%@? jechać za Tobą - próbującym przepuszczać tych wjeżdżających na zielonej strzałce xD


@DOgi: #!$%@? typie, myślałem że nic mnie już w tej dyskusji nie zaskoczy a jednak XDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DOgi: normalnie. Dojeżdżając do lewej krawędzi jezdni i przygotowując się do skrętu w lewo, samochód z przeciwka znajduje się po Twojej prawej stronie. Nie trzeba tutaj żadnego fikołka robić.

@spunky:

To nie wynika z reguły prawej dłoni, mylicie zasady. Patrz mój post wyżej.
  • Odpowiedz