Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jbc #lime

Czy ktoś tu kto pracował jako #juicer wie co mogę zrobić z błędem e06?

Ładuje hulajnogę, ale w aplikacji stoi w miejscu. Ten błąd wyskakuje dopiero podczas ładowania.

W ten sposób straciłem już ponad 50 złotych, bo lime nie umie samemu sprawdzać czy mają połączenie z hulajnoga.

Dlatego pytanie do #elektryka
Czy mogę kupić sobie jakiś akumulator i podłączyć tam coś tak, aby było zwyczajne gniazdo, takie jak w ścianie?

Są takie wynalazki? Wtedy będę od razu sprawdzał podejrzane hulajnogi w aucie.
pyroxar - Jbc #lime 

Czy ktoś tu kto pracował jako #juicer wie co mogę zrobić z błęd...

źródło: comment_1595892658CNbeI4nVhMb0VAMnOAfj7H.jpg

Pobierz
  • 9
@pyroxar: Ja miałem przetwornicę w aucie i 3 ładowarki...bo czasem zbierałem takie w 85% i więcej naładowane więc ładowałem na aucie w 15min i odstawiałem... poza tym pozdrawiam kolegę i mam nadzieję ,że ostatnia przesyłka dotarła( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brunner: z 34 ładowarek, przeżyło 28. 4 zabiłem głupotą, mechanicznie, bo źle ułożyłem hulajnogi. A dwie, to poszła iskra. W tym tempie to za miesiąc będę zamawiał nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo chyba naprawiać się nie opłaca?
@pyroxar: Nie zbieraj uszkodzonych do ładowania bo to nie ma sensu, jeszcze ci konto Juicera zablokują.

Zgłaszaj odrazu w aplikacji że uszkodzona, powinna wtedy zmienić status na serwis.
@mwrc: nie zbieram uszkodzonych, po prostu błąd 06e pojawia się dopiero podczas ładowania, tak więc nie wiadomo tego dopóki nie podłączysz lub nie przejedziesz tego zielonego pudełka magnesem neodymowym (żeby hulajnoga się zrestartowała).