Wpis z mikrobloga

@Oskarek95: ja go ignorowałem do momentu jak nie zobaczyłem jego riposty na skecz Darwina "miłujcie się", w którym ta grupa wystosowała w zasadzie apel, żeby siebie miłować niezależnie od orientacji.

Wojna natomiast nagrał "odpowiedź", w której przez 15 minut robił fikołki, żeby udowodnić, że "miłujcie się" Jezusa to wcale nie oznacza miłujcie się.

Nie wiem jak można tego człowieka nazywać obiektywnym. To uosobienie najbardziej pospolitych prawackich poglądów tylko ubrane w kompilacje
ja go ignorowałem do momentu jak nie zobaczyłem jego riposty na skecz Darwina "miłujcie się", w którym ta grupa wystosowała w zasadzie apel, żeby siebie miłować niezależnie od orientacji.


@ZaplutyKarzelReakcji: @Oskarek95: ale to przecież nie była krytyka, ale raczej dopełnienie filmu Darwina, który był wykorzystywany jako młot ideologiczny, choć to tylko skecz. No i np. zabranie alkoholikowi butelki to nie jest przejaw agresji, ale troski o niego i o to
Czy ty właśnie porównałeś osoby homoseksualne do alkoholików?


@ZaplutyKarzelReakcji: Czy ty oglądałeś w ogóle film który komentujesz? W którym momencie osoby homoseksualne są tam krytykowane,a nawet wspomniane? Czy Ty żyjesz w świecie gdzie wszystko toczy się wokół LGBT?
#!$%@? kolejny, który nie wie co komentuje. Skecz Darwina jest m.in. o homo. Filmik idei to fikol na temat tego filmiku


@ZaplutyKarzelReakcji: Aha, czyli film wojny idei nie jest o homoseksualistach i to była tylko Twoja projekcja, bo go nie oglądałeś i po prostu odnosisz wszystko do homoseksualizmu. Film Darwina też nie jest o tym, to tylko kwestia poboczna pokazująca przykłady wrogości wobec inności i sama Grupa Darwina napisała pod filmem,