Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#poznankreglebije | #piwowpoznaniu | #wykopiwo | #poznan

Data: 03.08.2020
Miejsce spotkania: MK Bowling Poznań, galeria MM
Godzina: 18:30 (19-21 gra właściwa)
Liczba torów do dyspozycji: 6
Aktualnie zapisanych (w tym wykopki i ich os. tow): 36(20)

Jak widzicie mamy komplet sześciu torów po 6 osób na każdym. Zapisy zamykam.
Widzicie również, że zorganizowałem dodatkowe 16 osób do gry razem z nami, więc będzie to ogromne spotkanie, mam nadzieję, że każdemu się spodoba, a rywalizacja będzie zacięta. Jak na razie jeszcze nagród nie ma, może kiedyś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji naszła mnie myśl na przyszłość, czy przy organizacji następnych kręgli nie pokusić się o pinsy. W sensie, że każde nasze spotkanie byłoby upamiętnianie pinsem (koszt to około 10-15zł/os) i wtedy można by było kolekcjonować je jako trofeum czy pamiątki z kolejnych spotkań. Plusujcje odpowiedni komentarz jako odpowiedź. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lista uczestników:
@Pociongowy
@Paukovsky
@Aragonn
@Ghuleh
@mokry_sen_polonisty
@Przegwin
@lukaszpatula
@sernix
@cassiopei
@sebo666666
@DrStrange
@YEPs
@jrider +1
@jmuhha +1
@Taiffun +1
@Kwilos +1

Koszt za 1 osobę przy komplecie 36os. wyniesie: 16 zł
(W tym: wynajem toru 2h, wypożyczenie butów, rezerwacja lóż na zewnątrz i w środku)
Najlepiej, żeby zrobić przelew BLIK na nr telefonu, który mogę Wam podać na pw.

Przelew powinien być zatytułowany:
Twój nick ORAZ imię i nazwisko - kręgle 03.08.2020

To tak, żeby było nam łatwiej, serio.[]

Po przyjściu na miejsce zgłaszacie się do mnie celem odhaczenia obecności i wtedy dopiero wypożyczacie buty. Będę miał listę, może jakoś ogarnę lepiej niż ostatnio ¯\_(ツ)_/¯

Zapraszam do obserwowania i korzystania z tagu #poznankreglebije celem zwiększenia naszej aktywności i popularyzacji naszych wspólnych spotkań.
Czekam na dodatkowe osoby, zamykamy listę, płacimy i widzimy się w poniedziałek za tydzień! Trzymajcie się ()
Pociongowy - #poznankreglebije | #piwowpoznaniu | #wykopiwo | #poznan 

Data: 03.08.2...

źródło: comment_1595868341YTTwBmiuT2c0x0hSVainbg.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czekam obecnie na przelew od @lukaszpatula - powinien dojsc w ciagu kilku godzin

Nadal nie przelali mi jeszcze: @Aragonn, @cassiopei, @Kwilos (dostali oni info o sposobie przelewu)

@sernix oraz @sebo666666 - nie odezwaliscie się, więc niestety
Wasze miejsca są do wzięcia przez innych chętnych. Wołam więc @LeonMoczydupa który jedno z tych miejsc bierze. Drugie pozostaje do dyspozycji jednego z Was dopóki ktoś inny się nie zgłosi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@senrix: tydzień byłeś wolany na potwierdzenie obecności i kontakt po przelew. Obecnie już nie ma miejsca zgodnie z wcześniejszymi komentarzami.

Edit: Senrix - no zajebista literówka. Nie mniej tag był uruchomiony i była informacja o tym żeby to obserwować A kolega był dobrze zawolany