Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z serwisu oneplus? Po pierwsze, czy odsyłać im z całym zestawem tzn oryginalne pudełko ładowarka itd? Po drugie, czym wysłać, kurier będzie ok?
#oneplus
  • 16
@avira: kiedyś rozmawiałem z supportem nt. pudełka (koleś sprzedawał bez pudełka) i powiedzieli ze nie trzeba ale musi być cały osprzęt z pudełka. jak dobrze sie orientuje robisz ticket na ich stronie i oni do ciebie kuriera wysyłają.
@bi4ly_: To oni wysyłają do mnie kuriera? Dostałem teraz mejla że zgłoszenie zaakceptowane i wysłali adres serwisu, więc myślałem, że to ja mam tam wysłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bi4ly_: ale ja nie podważam twoich informacji, tylko że sam napisałeś że kolega zamawiał to rok temu więc mogło się coś zmienić a ja wolę się upewnić
@schreder: to mi zaś pisali dosłownie 2 miesiące temu że musi być cały zestaw czyli tel+ładowarka+kabel. Mi się wydaje ze ten support OP strasznie na rękę idzie, ostatnio czytałem o kolesiu co po 2 latach wymienił baterie telefonu z banggood ( gdzie powinien mieć rok gwarancji).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bi4ly_: No właśnie wysłali adres serwisu ale nie napisali nic o wysyłce, tylko że mam zrobić kopię zapasową itd, pewnie jeszcze jakiś mail od nich przyjdzie
@avira wysyłałem 2 miesiące temu, nie pamiętam czy wysyłałem ładowarkę, ale jeśli o kuriera chodzi to przyjedzie odebrać (ja nie wiedziałem i wysłałem w punkcie a na następny dzień był kurier)