Wpis z mikrobloga

Dałem GPT-2 wszystkie bajki bracia Grimm i przeprowadziłem trening 1000 krokowy na modelu 355M

Oto rezultat:

"No," rzekła zła baba, "zobaczymy, co potrafisz." Kiropiły się wszystko, a najstarszy syn wyrzącz i włosyła babę. "Cóż ty tę jeszcze lepiej?," zawołała dziewczyna, na którego pójdzie wysmarowały. Dziewczyna przyszedł po kawałku, meadowana była mały i ciekawiała chleba, bo serce się było mu za kawałku, gdzie sprzedamy go przemocą i świeciła. Zapukali do niej, gdy go ktoś był przy drzewie, a wszyscy kawałek rougheni go przemocą, i szepnęła do wieczora, było trudży człek. Przecież dziewczynie usłyszała, bo to jest loszczynowego drzewie i włosyła przy weselu.

Wreszcie dotarł do zamku zimy i gdzie,a przecież kawałek wysmarował jak uczynić człek w końca. Przyniesiono jej sczeźli w szczęściu i wykrzyknął: "Ach, żono, co tam jeszcze zobaczy? Czerwony kawałek daleko po łóżka ze pierwszę."

"Ach, żono," powiedział Jaś, "Muszę za wszelcić i będziemy go do wieczora. Nie mogę jej się nie mógł pojęć. Co tak wesoło jej, jeśli mnie zobaczyć, to pomogło śpiąceję."

Kobiety of Godownie zawołał na chleb, choć nie usłyszała świeży, włosami po chropawym głosie i wykrzyknął ją z jaskini. A gdy jedenasta wyna brzuch, wyszła zaklęty przecież razy drzewo, że w końca włosy wymówiły. Jaś i Małgosia tak się przestaniesz, była czerwonych małżonkę, która była czarownicą i dziewczyna nie chciała jednak połknął. Potem zani o tym kawałek, a był już na nogach, lecz mimo to zrobiło mu oczu. Kiedy przyszedł ogniste oczy i gdy wyglądał jak dzionek, zobaczył jak gdy włosy.

Prawdopodobnie będę dalej trenować, tak z 50k kroków i zobaczymy co napiszę sztuczna inteligencja :D

#openai #gpt2 #ai
  • 1