Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@88roman: tylko Oneplus ma trochę słabszy procesor niż w tym mi mix2s. Może różnica nie jest duża ale to trochę cofanie się ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba że będzie miał inne zalety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@88roman: właśnie ostatnio coś się źle dzieje z tym rynkiem telefonów. Nie ma tanich i mocnych średniaków. Samsung i Apple wywaliło ceny w kosmos a reszta ich naśladuje. Z rok temu flagowca dało się kupić do 2 tysięcy. Teraz można zapomnieć.
@88roman: Mirku, sam szukam następcy Mi Mixa 2s i mam problem. Mi9 ekran trochę lepszy, ale aparat gorszy. Poco F2, Mix 3 5G to ciężkie cegły więc pozostał tylko Oneplus 7t. Generalnie te starsze flagowce trudno zastąpić
@marecki22: mam mi 9, mi 10 i mi mix 2s, najlepsze zdjęcia robi mi9, minimalnie gorsze/porównywalne mi10, potem przepaść i mi mix 2s. Pokrywa się to z testami w necie więc nie wiem skąd Twoja opinia. Ekran "trochę" lepszy czyli LCD vs. SUPER AMOLED ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@88roman: I feel you, bro! :( Całe szczęście mi jeszcze mój mi mix 2s wystarcza w zupełności. Wczoraj dostałem MIUI12 i te animacje robią robotę wszytko wydaje się być błyskawiczne :D Jakbym miał teraz coś wybierać to zdecydowanie miałbym problem. Swój mi mix 2s kupiłem z chin za jakieś około 1500 złotych 2 lata temu i teraz jakbym miał wydać podobna kwotę w PL to będzie albo dużo gorszy aparat, albo
@gobi12 jako że mi mix 2s zdechł finalnie kupiłem mi note 10. Procek słabszy ale aparat spoko i bateria 5200. Jest fajny ale nie ma tego efektu wow jak przy kupnie mi mixa