Wpis z mikrobloga

dzień dobry właśnie poranek chłodny, dziś piątek śledzie, jutro jest Krzysztofa, z cebulką, lubię rybki lubię cipki, dziś mi się śniło piękne kobiety, rano obudziłem się i żądło stało, moje żądło pragnie wcisnąć dla kobiety w dziurkę, kobiety chyba nie pragną poznać mnie, nie od razu do seksu, połowę lata minęło iść na obiad posiedzieć nie muszę jej nagrywać, do parku na ławkę, kiedyś spotykałem się z Izą 8 miesięcy, bo ja nie wydaję na szybkie dziewczyny najdłuższy zawód świata to wiadomo co, o pociąg dwa razy trąbi chyba pozdrawiają majora, ile w Stanach ludzi umarło, chińska zaraza narobili komedii, wczoraj widziałem rakieta wystartowała na czerwoną planetę czy jakieś tam życie jest, to bardzo daleko jest bo długo będzie leciała, wszystkie kobiety żądlą się, dużo kobiet tylko mnie oglądają, wszystkie rybki mają cipki a karasie po k#tasie hehehe, 98tys przekroczyłem supukcji, śledzie dobre ludzie zobaczą też zaczną kupować, sierpień wrzesień i jesień, cebulka witamina C od grypy, maliny maliny cudowne są dziewczyny, takie życie, miłego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
źródło: comment_1595574963VgZ8xoelgUzekZW0GMWhpk.jpg
  • 7