Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak działą Horizon Go na 23.07.2020?
Najpierw jak ma działać: Wg. filmów promocyjnych to dostęp do:
- telewizji, wszelkich kanałow gdziekolwiek jestem
- telewizji do 7 dni wstecz bo możliwośc przewijania
- wybranych filmów, seriali dostępnych na żądanie
- dostęp do horizn go jest na telefonie i przeglądarce

w praktyce:
- nie dziąła na telefonie bo usługa logowania wyłączona - sprawdzane na kilku androidach, działa na przeglądarce, wolno czasem zacina się
- jest dostęp do wybranych kanałów TV i w sporej części tylko jak jesteś w sieci wifi UPC ze względów licencyjnych... także odada oglądanie na mieście
- w ogóle nie ma opcji oglądania telewizji do 7 dni wstecz, ale nawet jak jest na dekoderze to dotyczy wybranych kanałow i nie można przyśpieszać przewijać reklam!!!!
- jest zakładka z dostępem wybranych filmów, seriali dostępnych na żądanie ale ani jednej pozycji nie można obejrzęc bo każda wymaga rozszerzenia abonamentu!!!!

Ogólnie wielkie G. nie do użytku, jak potrzebujesz oglądać telewizje to lepiej jakiś streaming znaleźć za darmo w googlach czy na wykopie niż bawić się w legalne dostepy bo jest to robienie klientów w ch....a

Absolutnie nie polecam UPC.
Do tego czy telefon bez limitu, czy HBO czy internet znajdziesz DUŻO taniej gdzie indziej niż u nich, kompletnie nie widze sensu dalszego placenia i żałuje że się skusiłem mają tylko cyrografy na 2 lata. Pełno obostrzeń i kar. Nie wiem jak wypada ich oferta programowa i ile sie powinno płacić obecne za telewizje na żywo więc nie porównuje, bo nie oglądam. TV na żydo przecież jakiś przeżytek dla dziadków co czekają na reklamę aby iśc się wysikąć.



#upc #horizon #horizongo #hbo #netflix

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1987ef83e35d1fc753c540
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 3