Wpis z mikrobloga

Mała aktualizacja odnośnie wczorajszego tego wpisu. Przede wszystkim chciałem Wam podziękować za niesamowity odzew, w ogóle się nie spodziewałem aż takiej reakcji z Waszej strony. Myślałem, że może będzie kilkadziesiąt plusów. Reakcja przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania! Było mi niezwykle miło czytać wszystkie komentarze pod filmikiem.

Cieszę się, że Bamba zyskał trochę sławy też na Wykopie i dziękuję serdecznie wszystkim, którzy postanowili go zaobserwować i zostawić komentarze pod jego zdjęciami. Pewnie się trochę zdziwił, więc postanowiłem do niego napisać jeszcze raz i opowiedzieć o pozytywnej reakcji mojego kumpla na życzenia, a także o niesamowitej reakcji na Wykopie.

Długo nie musiałem czekać na odpowiedź! Screen znajduje się pod wpisem. Bamba napisał: Dziękuję bardzo Tobie i wszystkim Polakom! Cieszę się szczęściem Twojego przyjaciela!

#pilkanozna #ligue1 #bamba #prezent

Pobierz
źródło: comment_1595492975BEf8YhCSwoGt8B6nApnxhM.jpg
  • 37
Może warto sprawę nagłośnić na „ekstraklasa trolls” na Facebooku. Z ich zasięgiem liczba followersów na instagramie wzrośnie do wielkich liczb, a gość jest bardzo pozytywny :D ogólnie cała sytuacja jest mega pozytywna w dobie patologii, agresji i nienawiści wobec Siebie na mediach społecznościowych czy w sieci. ʕʔ