Wpis z mikrobloga

Najlepszym systemem dla Oneplus One jest [ROM+KERNEL][7.1.2] Unofficial LineageOS 14.1 with 3.4.0 kernel [January 09, 2020]
Używam od kilku miesięcy, bateria do 2 dni. Nie grzeje się jak na nowszych linageos. Problemy z rozlaczaniem ładowania odeszły, wifi nie przerywa, YT nie zacina, całkiem dobre wsparcie dla apararu z manualnym focusem.
#oneplusone #oneplus
  • 9
  • Odpowiedz
Ja obecnie na tegoroczny dzień dziecka sprawiłem sobie 7t pro, a od dnia premiery modelu 1+1, który posiadałem, przekazałem w spadku mamie i chwali sobie. Przeboje z nim miałem, bo stłukłem całkowicie telefon (miałem go w kieszeni tylnej w portkach, a poślizg był na lodzie), wymieniłem wyświetlacz, dotyk, baterię i hula wciąż. Wprawdzie już nie bawię się tam w żadne custom romy, wgrany jest od przeszło roku jakiś Resurection, ale działa ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: oneplusy w ogóle są spoko. Ja np dalej korzystam z OP X, kupiłem zaraz po premierze w 2015 i używam do teraz. Oczywiście custom rom bo oficjalne update zakończyło się na andku 6.0 bodajże. Obecnie szukam czegoś nowego bo jednak już trochę bateria krótko trzyma, aparat nie najlepszy no i przydało by coś mocniejszego bo czasem potrafi zamulić. Nie mniej jednak nigdy nie miałem tak długo jednego telefonu.
  • Odpowiedz
@schreder: starszemu kupiłem op6. Jakiejś dużej różnicy do One nie ma. np ekran jest większy, ale na filmikach YT tego nie widać, bo są paski po bokach i wychodzi na to samo co w One. Telefon jest odczuwalnie dużo większy, co ma swoje minusy.
  • Odpowiedz