Wpis z mikrobloga

Dostałem wczoraj pierwszy komplement od nieznanego mi przechodnia za zapach. Uczucie 10/10 (ʘʘ)

Robiłem sobie zakupy w sklepie. Wszyscy oczywiście grzecznie przestrzegali zasady 1.5-2 metrów od siebie, więc nikt raczej blisko mnie nie stał. W pewnym momencie podeszła do mnie dość atrakcyjna kobieta ok. 35 lat i pyta się mnie co mam na sobie? W sensie jakie perfumy, bo niesamowicie fajnie pachną. Przyznam, że trochę zdębiałem, bo nie byłem na to przygotowany, zwłaszcza, że miałem na sobie akurat Rasasi Hawasa, o czytałem kilka dni temu, że ucięli mu parametry, więc nie spodziewałem się takiej mocy.

Miałem wersję z fioletowym sokiem, teraz dostałem tę z szarym sokiem i szczerze mówiąc nie różnią się one za bardzo od siebie. Na początku wydawało mi się, że trochę go osłabili, bo po 3 godzinach trochę ciężko było mi go wyczuć, ale wychodzi na to, że to mój nos się przyzwyczaił, bo po 8 godzinach byłem w stanie znów go wyczuć, co potwierdziła moja koleżanka z biura i dziewczyna po powrocie do domu.

Polecam ten zapach, mimo reformulacji nadal jest sztosem.

#perfumy #feelsgoodman
t.....r - Dostałem wczoraj pierwszy komplement od nieznanego mi przechodnia za zapach...

źródło: comment_15954223677Y4yabQ83rdwIq1e6Fi605.jpg

Pobierz
  • 19
@Mu5hr00m: kurde, sam już nie wiem. Słyszałem, że reformulacja miała miejsce pod koniec 2018, więc myślałem, że wszystko od 2019 to nowa wersja. Patrząc pod światło sok wygląda szaro z drobnym odcieniem fioletu, ale nie tak intensywnym jak mireczki w drugim wpisie wrzucali. Wrzucę zdjęcie w lepszym świetle dla porównania.

@CzipIDejl: przeczytałem właśnie Twój wpis - Twój Hawas też ma taki kolor, czy jest całkowicie szary?
t.....r - @Mu5hr00m: kurde, sam już nie wiem. Słyszałem, że reformulacja miała miejsc...

źródło: comment_1595432428MUT1zPN4wgPcP8nupVrWDD.jpg

Pobierz
@tytanowy_kalafior: Szczerze, to nie mam czasu snajpić na OLX, czy Allegro w poszukiwaniu tego sprzed formulacji. Jeśli twierdzisz, że jest spoko, to podziel się linkiem plx. Ostatnio kupowałem z Notino inny perfum, który również miał być sztosem co do żywotności, tymczasem po 2h ledwie go czuję. Następnym razem chcę zamówić z innego źródła dla porównania.