Wpis z mikrobloga

Kilka tygodni wraz z kumplem graliśmy sobie luźno w FIFĘ. Mamy taki swój rytuał, że wybieramy losowo kraj, ligę i drużynę. Mnie się trafił RB Lipsk, a jemu nieznane nam zbytnio obu SCO Angers z francuskiej Ligue 1. Strzelił mi hat-tricka prawym obrońcą - Abdoulaye Bambą, o którym też nie słyszeliśmy wcześniej. Tak o to losowy Bamba został bohaterem wieczoru.

Ponieważ zbliżały się jego urodziny, wymyśliłem, że poproszę Bambę żeby nagrał dla niego wideo z życzeniami. Udało mi się go znaleźć na Instagramie, ma niewiele ponad 7k followersów. Zaobserwowałem go, polubiłem kilka zdjęć dla uwagi i wysłałem wiadomość. Wszystko co wrzucał na swój profil było po francusku, więc skorzystałem z Google Translatora i wysłałem przetłumaczoną wiadomość przedstawiającą jaka jest sytuacja. Po kilku godzinach wysłał mi kilkusekundowe wideo z życzeniami ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Pozostało mi tylko dodać napisy, z tym już mi pomógł kumpel z pracy, który jest Francuzem, ale w appce do dodania napisów, MixCaptions, jak się potem dowiedziałem jest też opcja wykrywania mowy, więc od biedy mógłbym przepisać to co wykryło do Google Translatora. Wyraz twarzy kumpla po obejrzeniu wideo bezcenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) #urodziny #prezent #pilkanozna #ligue1 #chwalesie
inZagi - Kilka tygodni wraz z kumplem graliśmy sobie luźno w FIFĘ. Mamy taki swój ryt...
  • 101