Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja z wczoraj. Weszła mi edycja portalu (z początku kwietnia), a że przesuwałem gym po granicy komórki L14 to miał powstać kolejny (dolecowo miało być tam ich 6). No i nowy gym powstał, jednak stało się coś przeze mnie nieoczekiwanego, mianowicie przesunięty gym zmienił się w pokestop ¯\_(ツ)_/¯ To są jakieś nowe zmiany Nianticu żeby gracze nie ingerowali w ilość gymów w komórkach, czy oba portale stoją za blisko siebie i gra zgłupiała?

Na obrazku: fioletowy pokestop był gymem; żółty gym z Kyuremem jest nowy, wcześniej go nie było w ogóle w Pogo nawet jako stop. Portale stare dodawane przed erą pokemonów, są oddalone od siebie bliżej niż 20m
#pokemongo
Barti1403 - Taka sytuacja z wczoraj. Weszła mi edycja portalu (z początku kwietnia), ...

źródło: comment_1595398643Q13oTsonqWGJ2Awngw9vCn.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Barti1403:
Komentarz deva od wayfrajer

Thanks for surfacing this behavior. This is part of the work that the Wayfarer team is doing to improve the edit functionality and reduce location edit abuse (specifically the overcrowding of gyms in various locations that you've seen surfaced in this forum among other locations).

Let me also say that THIS IS NOT THE INTENDED FINAL BEHAVIOR. There is additional work being done beyond this to
@taktoto: szkoda, chociaż jak widziałem jak gracze lecieli w uja z edycjami to nie dziwię się że w końcu powiedzieli stop. Mi akurat gymy w tamtym miejscu nie są potrzebne, ale jak zawsze staram się dodać to co jest juz w ingressie. Pokestopy też mogą być.
Tylko ciekawe że nie zniknęła mi odznaka z tamtego gymu