Wpis z mikrobloga

@IKEApl Nigdy więcej nic nie kupię w Ikea oszukali mnie na 2000 zł. Przed zakupem kuchni informowałem się na infolini czy mogę użyć zagranicznej karty ikea family potwierdzili ze tak, to samo sprzedawca i kasjerka. Za wydane 22.000 miałem dostać w ciągu 48 godzin 10% w postaci vouchera. Po tygodniu dzwonię i się pytam co jest grane to mówią że zagranicznej karty nie akceptują, no to składam reklamacje, międzyczasie mówię żeby ją zabierali z powrotem ( zamowienie z dowozem ) to mi mówią że oni nie mogą że mam sam sobie zorganizować transport i 1,3 tony zawieźć im 150 km. Zadzwoniłem do uoikk i potwierdzili że nie mają prawa ode mnie wymagać transportu na własną rękę jak przywieźli to muszą też zabrać tak samo z tą kartą, uokik przeczytał regulamin i nic tam nie pisało że nie mogę jej użyć, poradzili złożyć reklamacje i z uzasadnieniem będziemy działać dalej. Złożyłem, na infolini zapewniali mnie że to pomyłka blabla. Po tyg przyszedł SMS ze reklamacja niezasadna do 5 dni wyślą @ z uzasadnieniem. Minęło 17 dni i cisza. Dzwonię to oni nie wiedzą gdzie uzasadnienie. Zawsze ta sama odpowiedz: nie wiem. Jesteście oszustami, a wasz Service to porażka. Będę każdego przestrzegał przed zakupami u was. Nigdy więcej nie przekroczę progu waszego sklepu. Kłamcy i złodzieje!!!! #ikea #ikeafamily #ikeapolska
  • 16
@BajerOp: Dzwoniłem na infolinie, przed przyjazdem, pytałem gościa co zatwierdzał projekt i przy kasie tez spytałem wszyscy potwierdzili że jest ok. Mogli mi powiedzieć że nie mogę to wyrobiłbym w 3 minuty na miejscu.
@Robskate: To dzwonię i mówię żeby ją zabierali spowrotem to mi mówią że oni nie maja takiej możliwości. Przywieźć potrafili zabrać już nie. Mam sobie sam transport zorganizować i tonę trzysta na plecy i wio 150km do Krakowa 270 paczek samych szafek bo blatu ani AGD nie brałem
@Robskate: prześlij nam w wiadomości prywatnej numer złożonej reklamacji, a przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim osobom. Podczas zakupów można skorzystać z karty zagranicznej przy określonych promocjach, np. chcąc kupić produkt w niższej cenie. Na karcie zagranicznej nie zapisują się jednak paragony. W związku z tym nie ma możliwości skorzystania z promocji dotyczącej zwrotu w postaci elektronicznego kodu rabatowego. Każdy kraj sam ustala swój program lojalnościowy, dlatego chcąc skorzystać z promocji w Polsce,
@IKEApl: Tylko szkoda że wasi pracownicy zapewniali mnie że mogę użyć zagranicznej karty, na infolini przed przyjazdem do Krakowa, przy projektowaniu kuchni, przy kasie oraz w obsłudze klienta przy wyjściu. Dzięki