Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franaa ciekawe czy dostanę jakieś cebuliony z tego xD

@swistak91: co najwyżej dostaniesz kilka zgrzewek ich produktów. Ja tak twkieey wodę marki biedronkowej zgłaszałem. #!$%@? też byłem bo ciałem drewno, otwieram butelke, biorę głęboki łyk i myślałem że się porzygam. Kilka butelek z tej zgrzewki było takich samych. przyjechał jakiś handlowiec zabrać je do badań i zostawił kilka zgrzewek takich wód jaki przeprosiny
@swistak91: raczej po terminie. Ostatnio kupilbym taka w kiosku obok poczty. Etykieta swiateczna, ale jeszcze chyba z 2018 roku. Data do lutego 2020, cola lekko brazowa a nie czarna. na szczescie pani bez problemow zwrocila mi pieniazki :D
@swistak91 miałem to samo w okolicach Bozego Narodzenia - po odeslaniu dwoch opakowan pepsi odpisali mi, ze maszyna zle dozowala jeden skladnik ale nie bedzie to mialo negatywnego wplywu na moje zdrowie (XD), dodali w kartonie kilka butelek pepsi i jakas torbe wakacyjna pepsi.
@swistak91 ja tak miałem kiedyś z pizza Giuseppe firmy dr. Oetkera, nie dało się tego zjeść - pieczarki były jakieś ciemne i gorzkie a sos tak mdły że po jednym gryzie prawie zwymiotowałem, porobiłem zdjęcia i im to wysłałem na FB, przeprowadzili kontrolę w Biedronce i doszli do wniosku że to wina sklepu bo źle przechowywali produkt, dostałem od nich różne fajne produkty na kwotę 80 zł i przeprosiny, podeszli do sprawy