Wpis z mikrobloga

#wordpress #homepl #hosting

Mam stronę na nieszczęsnym home.pl, zrobiłem nową stronę pod adresem dev.domena.pl gdzie była budowana strona, teraz chce ją przepiąć pod sub1.domena.pl

przez SSH skopiowałem katalog, zrobiłem backup bazy danych, w sql podmieniłem wszystkie wystąpienia dev.domena.pl na sub1.domena.pl i tu się zaczynają schody...

Baza waży 120mb, home pozwala na max upload 64mb, więc skompresowałem sobie baze gzip do 6mb i uploaduje kopie, po chwili dostaję błąd 500 bo pewnie maksymalny czas wykonywania przekraczam...

Jest jakaś szansa aby zmigrować tego wordpressa na nową subdomene na tym hostingu?
  • 6
Baza waży 120mb, home pozwala na max upload 64mb, więc skompresowałem sobie baze gzip do 6mb i uploaduje kopie, po chwili dostaję błąd 500 bo pewnie maksymalny czas wykonywania przekraczam...


@login_zajety_sic: Wyeksportuj raz połowę tabeli, potem drugą połowę i tyle
@zwierzak40: Że nie wpadłem na to wcześniej... Podzieliłem na 3 cześci jedną tabele i poszło ;)

@blogers: Gdyby ode mnie to zależało to już dawno bym to zrobił ale muszę póki co z tym pracować :/

@virtualkey: tego nie próbowałem

@Kien: Próbowałem kilka pluginów ale jakoś żaden nie mógł zrobić tego co chciałem. Zrobiłem eksport bazy, podmieniłem wszystkie linki na nowe adresy, wgrałem na nową bazę i działa
@login_zajety_sic: to działa już czy nie działa?
Jeśli to drugie, spróbuj importu używając innej webaplikacji do zarządzania bazą *sql niż phpmyadmin. Albo pchaj sprawę do pomocy techniczej, niech importują. Za to w końcu płacisz.