Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pisałam tu, że jest sporo rzeczy, które "zawsze" chciałam zrobić, ale stale odkładałam je na "kiedyś". Które jakoś nigdy nie chciało przyjść. Dzisiaj zrobiłam kolejną z tych rzeczy - poszłam spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. ( ʖ̯) Nie wiem co prawda, jak jutro będę poruszać rękami, które mimo upływu już dwóch godzin od końca tego eksperymentu, nadal mnie bolą, ale warto było. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pic rel to jedna z trudniejszych ścianek w tym klubie, oczywiście na pierwszy raz nie próbowałam na nią wchodzić, ale dopiero przy wyjściu przypomniałam sobie, że "pic or didn't happen", więc uwieczniłam tą ściankę. Może następnym razem popróbuję się do niej przymierzyć? #chwalesie #wspinaczka #hobby #wychodzimyzpiwnicy
Pobierz KatpissNeverclean - Jakiś czas temu pisałam tu, że jest sporo rzeczy, które "zawsze" ...
źródło: comment_1595070277nUp2ftzgT9DKFXYUCin82D.jpg
  • 18
@KatpissNeverclean:

dziś też byli tam ludzie. I oczywiście, jak należy się spodziewać - zajmowali się sami sobą.


jest to calkiem normalne na treningu zajmować sie samym soba. Dziwnie wręcz bys sie czuła jakby ktos zaczal sie toba zajmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc trudno kogokolwiek poznać. () No bo jak?


czesto chodze w obcych miastach sam na scianke i nie ma nigdy problemu
@maciejasty: to oczywiste, że jak ktoś przychodzi do jakiegoś klubu sportowego poćwiczyć to zajmuje się sobą, nawet w czasie odpoczynku. Nie oczekuję, że ktoś będzie mnie zagadywał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety sama też do nikogo nie zagadam, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to pytania w stylu "cześć, też się tu wspinasz?" XD
@KatpissNeverclean: jak jestes pierwszy raz to zapytaj o podstawy, czy ktos moze ci podpowiedzieć, o to ktorego stopnia lepiej użyć. Najfajniej jak znajdziesz kogos na twoim poziomie i razem bedziecie sie starać wgramolać do gory. Kontakt wtedy łapie się sam :-) pozdro i do boju Mirabelko!