Wpis z mikrobloga

Jak to jest że użytkownicy samochodów wstydzą się faktu że silnik bierze olej w dużej ilości?

Mam znajomego z a4 b8 1.8tfsi i zawsze z niego śmieszkowałem że pewnie więcej oleju leje niż benzyny i zawsze szedł w zaparte że nie bierze ani mililitra.

Dzisiaj jest dzień w którym zaczynam druga fazę smieszkowania z tego składaka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oczywiście w ogłoszeniu nie ma nawet małej wzmianki o tym fakcie.
#motoryacja #januszebiznesu #mirekhandlarz
#audi #heheszki
Pobierz openordie - Jak to jest że użytkownicy samochodów wstydzą się faktu że silnik bierze ...
źródło: comment_1595006217QfQpTEDB2oMkRWnkwOxIix.jpg
  • 10
@WatchYourBack tak, wystarczy wymiana pierścieni.

Kurde, ja k miałem 2.0 ALT to nie ukrywałem że wciąga olej i napisałem w ogłoszeniu że trzeba dolać 500ml na 2000km. Co jest niesamowicie dobrym wynikiem w tym silniku.
@krychu 225 to już polift zapewne, 2013 rok+. Tfsi do 2012 roku wciągało olej jak szalone. Po 2012 już jest spoko, max 1 dolewka między wymianami oleju. Koleś z olx ma 1.8 tfsi z samego początku produkcji b8. Do tego wirusa na 200km+ katowany od roku.

Jak mówi że ciągnie teraz 1l to trzeba brać x2.
@open_or_die tak polift 2015. Ale z własnego doświadczenia, a trochę tych samochodów przerobiłem nawet te wersje przed liftem były ok. Wystarczył dobry olej i wymiany co 10kkm.
@krychu nikt mi nie wmówi że 1.8 przed liftem są ok. Jest malutka szansa że trafi się egzemplarz który nie bierze oleju. Pierścienie z papieru puszczają olej.
i nawet w instrukcji obsługi było napisane o poborze oleju.