Wpis z mikrobloga

Hejcia mordeczki z #polityka ... Wiem że taraz jest wojna PO-PIS i te sprawy hurr durr prezydenty nie te polska podzielona...

Ale mam pytanie,

Kto na polskiej scenie polityczniej podziela moje poglądy... Jestem wolnościowcem pod względem gospodarczym (Państwo minimalne, socjal istniejący ale nie powszechny, aktywizacja zawodowa ludzi ponad zapomogi) ale w kwestii światopoglądowej raczej odzielenie państwa od religii, LGBT powinno mieć takie same prawa jak ludzie hetero (na boga to odsetek społeczeństwa, jak bedą mogli żyć normalnie tak jak się im podoba to nic się nie stanie klasycznej (celowo nie używam słowa normalnej) rodzinie...

Nie mam całkowicie reprezentanta i nie wiem kto wyraża podobne do moich poglądy... Kilka osób z Konfederacja ma poglądy wolnościowe ale znowu konserwy jakich mało, a to mnie niesamowicie wk****** bo już wole więcej płacić podatków niż mieć chrześcijański kalifat.... Znowu Lewica odrzuca mnie swoją rozbuchaną ideologią socjalistycznego państwa gdzie opiekuje się ono wszystkimi ...

Ogólnie jak nie staniesz dupa z tyłu...
Zastanawiam się czy jest ktoś kto podziela podobne poglądy,

Pozdrawiam serdecznie i z fartem,
Kombinatorek
  • 5