Wpis z mikrobloga

@Glacial: Bo ludzie, którzy zyją z rasizmu muszą go wytwarzać, bo inaczej hajs się kończy.
@szunis: W sumie, to nawet jesli nie fejk, to skąd wiadomo, że to był patriota? Bo dla lewaków patriota = naziol co nie ubi murzynów? Fajnie tam macie na tej lewicy. Tak nie za tolerancyjnie i nie za równościowo.
@Elmirka16: Bo pewnie była jakaś sprzeczka, a ten koleś wystartował za bardzo i dostał lepe
@patatier: bo pytasz się o co chodzi. Kuźwa gościu ktoś układa swoją kampanie i swoje głowne hasło wyborcze pod niecheć do grupy etnicznej albo wyznaniowej a ty jak zdziwiony pikachu się dziwisz, że to może powodować takie sytuacje.
@Koloses: Wygląda jakby go ktoś popchnął i przywalił w coś tyłem głowy, albo uderzył w chodnik
Ewentualnie wylał sobie coś na głowę. Na pobicie mi to nie wygląda, a z tego co koleś napisał, że to nie pierwszy raz wnioskuję, że jest dosyć agresywny i sam zaognił sprzeczkę, czy zaczepki, bo jak widać po murzynie nic mu się nie stało, a jak pisałem wyżej jakoś mi się nie chce wierzyć, że
@benko gosc był naćpany szukał wrażeń , czekał z nożami w Wieliczce na jakichś kibiców, widziałem jego instastory. Przestań dorabiać ideologię tvnowska.niewoadomo czy czarny tam wogole był. Na filmiku od oprawcy widać tylko lysego z zakrwawiona głową
@sir_grzech: jaki tvn o czym Ty mówisz xD. Po prostu są partie które swój kapitał polityczny zbijają na nienawiści do różnych grup społecznych. Czy w tym przypadku tak było? Nie wiem. Ale chodząc po ulicach, spotykając się z ludźmi albo z rodziną słysze rzeczy których nie słyszałem jeszcze kilka lat temu. Szczucie na grupy etniczne zawsze kończy się rozlewem krwi.
@patatier: myślisz, że o co chodzi. Że nie chcą z żydami i homoseksualistami grać w piłkę? I nie mów mi o żadnych żydkowskich roszczeniach bo gdyby chodziło o żydowskie roszczenia mogli by powiedzieć, że nie chcą żydowskich roszczeń.... ja np. nie chcę żeby kościół katolicki się wpierdzielał w politykę ale nie mowie, że nie chce kościoła tylko, że nie chce kościoła w polityce. I to jest ogromna róznica
@benko nie partie tylko media i lewactwo podzielily społeczeństwo. Jeszcze gorsze szambo jest w USA czy UK,wystarczy wejscna jakieś strony amerykańskie, tylko tam są nawet groźby śmiertelne i dopóki to lewak to policja nie reaguje
@sir_grzech: pokaż mi jednego lewaka w polsce który nawołuję do prewencyjnego rosztrzelania 10% dziennikarzy innej stacji/gazety ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak jak zrobił to Braun w klubie ronina.
@sir_grzech: nie oglądam żadnego TVNu. Nie czytam gazety wyborczej. Pochodzę ze wsi i smutno mi się robi jak na spotkaniach rodzinnych gada się o "ślubach pedałów" albo o jakimś mitycznym lewactwie które chce wszystko zniszczyć. Chcę po prostu żeby każdy w tym kraju był traktowany jak człowiek. I katolik, i żyd i weganin i homoseksualista i cyklista. Bo da się żyć według swoich zasad nie integrując w życie innego człowieka. Przecież