Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paramite: ale to jest idealnie po lini a tutaj Gps potrafi troche namieszać, szczególnie w górach. Sam się zdziwiłem, ale czasu się już nie oszuka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stachol: ani trochę. Polecam wypady w taką pogodę jak i temperatury. Dla mnie ideolo. Nawet powyżej 2200 nie ma śniegu na szlakach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stachol: spokojnie. Sam wczoraj miałem w plecaku raki. Nie powiem trochę się zdenerwowałem ze musiałem je tak długo nosić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qullion: wczoraj 28 km... Dzisiaj moja żona miała problemy z kolanem i w dol szliśmy 3 h... Także plany były dobre, czyli na Giewont (na Świnice za dużo ludzi). Ale jeszcze będzie nie raz okazja.
@stachol: z takiego samego założenia wychodzę. Do tego peleryna, dużo picia + apteczka.
@s-o-s: jak z Kasprowego idziesz na Świnicę to nie ma tyle ludzi bo jest za wcześnie. Jak z Zawratu to już gorzej, ale ujdzie. W sumie my to się nie spinamy bo dużo ludzi tylko albo wychodzimy wcześnie albo to olewamy. Na Giewoncie lepiej jak jest mało ludzi, na Świnicy nie ma znaczenia, jedni schodzą inni wychodzą, nawet fajne to jest,.

Pomyślcie nad opaską ortopedyczną podtrzymującą kolano skoro jest problem. Z
@s-o-s: Bartek Przedwojewski, jeden z najlepszych biegaczy górskich zrobił to ostatnio w 39 minut. Przy w miarę dobrej formie do zrobienia poniżej 1:10 (norma TOPR to godzina + wiek).

@Qullion: Z Zawratu cały czas szlak zamknięty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mucher: no to bym musial zejść do 1h27m co nie jest takie ciężkie, bo bez plecaka spokojnie da się to urwać + reduksxja wagi 2 miesiące przed.
@paramite: Na Kasprowy od Kuźnic, choć w sumie patrząc teraz, to Bieg na Kasprowy (zawody) są od ronda - od ronda najlepsi mają ok. 50 minut.

No a Kasprowy - zdecydowanie mniej, bo łatwiej o tłumy, zresztą bieg pod górę jw. Giewont nie ma jakiegoś poważania wśród biegaczy, prędzej grań Zachodnich (bo tamtędy idzie Bieg Granią Tatr)